Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Güllerden Hazırlanmış Canlı Gelin Çiçeği

₺234.00+ KDV

KDV Dahil: ₺276.12
Bu ürünümüz geçici olarak gönderilmemektedir

Düğün günü tatlı bir telaş vardır herkeste. Tüm hazırlıklar aylar öncesinden tamamlanmıştır. Düğün salonu ayarlanmış, orkestra tutulmuş, ilk dans müziği seçilmiş, gelinliğiniz uğursuzluk getirmesin diye kimsenin görmeyeceği bir yere konmuş, gelin arabası süslenmiş, gelin çiçeği ... durun bir dakika! Gelin çiçeği nerede? İşte o da geldi !

ÇiçekçiBiziz, bu harika günde sizler için canlı çiçeklerden çok şık bir buket hazırladı. Tüller içindeki pembe ve beyaz güller sevginizi anlattı. Pembe gül sevdiğine gönlüm sende dedi. Beyaz ÇiçekçiBiziz ise aşkınızın saflığını ve samimiyetini dile getirdi. Güllerden Hazırlanmış Canlı Gelin Çiçeği aranjmanı gelinliğinizle harika bir uyum sağladı.

Gelinliğinizle prensesler gibi kapıdan göründüğünüzde herkesin gözü sizin üzerinizde olacak, düğün fotoğraflarınız yıllar geçse de ellerden düşmeyecek unutmayın! ÇiçekçiBiziz'e gelin! Düğün fotoğraflarınızın en güzel aksesuarı, ilk dansınızın en güzel süsü olan bu canlı gelin el çiçeğini sipariş edin.

Hayatınızın en güzel gününde çiçeğinizi zamanında yetiştirecek ÇiçekçiBiziz, kötü bir sürprizle karşılaşmanızı önler. Mutlu anınıza tanıklık edecek gelin çiçeğini sorunsuz bir şekilde teslim eder.

O an geldiğinde gece boyu elinizde düşürmediğiniz çiçeğinizi masaya bırakacak, sizi ömür boyu sevdiğinize bağlayacak o imzayı atacaksınız. Gecenin sonunda da çiçeğinizin heyecanınız kadar canlı olduğunu göreceksiniz.

Salondan çıkıp mutluluk yolunda adımlarınızı atmadan önce bir şey unutmadınız mı? Evet! Bu sihirli çiçeği gelin adaylarına atmanın vakti geldi. Gelin çiçeği başka bir genç kızın hayallerini süsleyecek. Size de harika bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşamak kalacak.