Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Gürsu Çiçekçi, Gürsu Çiçek Siparişi

Gürsu ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Sevdiklerimizin özel günlerini kutladığımız gibi onlar için özel bir gün de yaratabiliriz. Çünkü sevdiğiniz için çabaladığınız her an özeldir. Bu özel anları yakalamanız için en doğru adres olan Gürsu çiçekçiniz Çiçekçi Biziz’e gelin. Zengin ürün çeşitleri arasından en şık ve en yaratıcı çiçekleri seçin, Gürsu çiçek siparişinizi verin. Yaşadığınız anı özelleştirin.

Gürsu çiçek gönderimi için internet adresinden siparişinizi verebildiğiniz gibi 7/24 ulaşabileceğiniz 0850 840 6356 nolu telefondan da sipariş verebilirsiniz. Ürünleriniz hafta sonu, tatil günü, bayram günü fark etmeden yılın 365 günü, ister aynı gün içerisinde belirttiğiniz saat aralığında, ister ileri bir tarihte Gürsu ve etrafındaki sevdiklerinize ulaşır.

Gürsu’ya yalnızca çiçek değil, kalitesi tescillenmiş enfes meyve sepetlerimizden de gönderebilirsiniz. Üstelik 30 yıllık tecrübesiyle hizmette fark yaratan Çiçekçi Biziz ile sadece Gürsu’ya değil Bursa’nın her semtine siparişlerinizi ulaştırabilir, sevdiklerinizi mutlu etmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Gürsuya çiçek göndermek için vakit kaybetmeyin.

Bursa’nın neresinde olursanız olun Gürsu artık size çok yakın.

Toplam 259 Ürün Bulundu