Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Haliliye Çiçekçi, Haliliye Çiçek Siparişi

Haliliye ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Doğum Günü, Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi özel günlerinizde sevdiklerinize alınacak en güzel hediyedir çiçek, içinde barındırdığı derin anlamlarla. Siz de sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız 30 yıllık tecrübesiyle size bu konuda yardımcı olacak en doğru adrestesiniz!

Zengin ürün çeşitleri ve zamanında ürün teslimatı ile Haliliye ve etrafındaki sevdiklerinize Çiçekçi Biziz’den birbirinden şık ve güzel çiçekleri gönderebilir, özgün tasarımlarla sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. Haliliye'ye çiçek siparişi vermek için cicekcibiziz.com internet adresimizi ya da 0850 840 6356 nolu telefonumuzu kullanabilirsiniz. Ürününüz dilerseniz aynı gün içinde belirttiğiniz saat aralığında dilerseniz ileri bir tarihte adrese teslim edilir ve ürünün teslimatı size SMS ile bildirilir.

Müşterilerinin memnuniyeti için hafta sonu, bayram tatili demeden 365 gün 7/24 çalışan ekibimiz tatil günlerinde de siparişlerinizi sorunsuz bir şekilde sevdiklerinize ulaştırır. Size de Haliliye'deki sevdiklerinizi kolayca mutlu etmenin keyfini çıkarmak kalır.

Şanlıurfa’nın neresinde olursanız olun Haliliye artık size çok yakın.

Toplam 211 Ürün Bulundu