Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Harran Çiçekçi, Harran Çiçek Siparişi

Harran ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Harran’daki sevdiklerinizin özel gününü son anda hatırlamış olabilirsiniz. Bunu birkaç dakikada telafi edebilirsiniz. Çiçekçi Biziz’e gelin zengin ürün seçeneklerimiz arasından günün anlam ve önemine göre bir ürün seçin. En güzel duygularınızı notunuza ekleyin ve gönderin. Siparişiniz ister aynı gün içinde belirttiğiniz saat aralığında ister ileri bir tarihte adrese teslim edilir. Siparişiniz ulaştığı anda da SMS ile size teslimat bilgisi gelir. Harran’daki sevdikleriniz hediyenizle mutlu olurken, siz de kolayca çiçek göndermenin keyfini yaşarsınız.

Sevdikleriniz bu mutluluğu her zaman yaşasın diye, yılın 365 günü, bayram günü, tatil günü demeden çalışan Çiçekçi Biziz, zor duruma düştüğünüzde en büyük yardımcınız oluyor. Geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz ile yalnızca Harran’a değil, Şanlıurfa’daki tüm noktalara da siparişinizi aynı özveriyle ulaşır.

Harran'a çiçek göndermek için cicekcibiziz.com internet adresinden ya da 7/24 hizmet veren 0850 840 6356 nolu telefonu arayarak müşteri hizmetlerinden sipariş verebilirsiniz.

Şanlıurfa’nın neresinde olursanız olun Harran artık size çok yakın.

Toplam 211 Ürün Bulundu