Müşteri Hizmetleri0850 8406356

ikitelli Çiçekçi, ikitelli Çiçek Siparişi

ikitelli ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

ikitelli çiçekçiniz Çiçekçi Biziz en hızlı yoldan en taze şekilde çiçeklerinizi sevdiklerinize ulaştırarak gününüzü özelleştirir. Zengin ürün çeşitleri arasından dilerseniz en şık çiçek buketlerini, dilerseniz enfes meyve sepetlerini, dilerseniz en sevimli peluş oyuncakları seçip ikitelli'deki sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Ürününüz aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde sevdiklerinize ulaşır.

ikitelli çiçek siparişinizi ister cicekcibiziz.com internet adresinden ister 7/24 aktif hizmet veren 0850 840 6356 nolu telefondan birkaç dakikanızı ayırarak verebilirsiniz. Geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz ile yalnızca ikitelli'ye değil Küçükçekmece'nin tüm semtlerine de çiçek gönderebilirsiniz.

ikitelli çiçek gönderiminizi hafta sonu, bayram günü, tatil günü fark etmeksizin yılın 365 günü gerçekleştirebilirsiniz. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini esas alan Çiçekçi Biziz ile dilediğiniz an ikitelliye çiçek gönderebilirsiniz. Çiçekçi Biziz ile sevdiklerinizi kolayca mutlu edebilirsiniz.

İstanbul'un neresinde olursanız olun ikitelli artık size çok yakın!

Toplam 313 Ürün Bulundu