Müşteri Hizmetleri0850 8406356

istanbul Kurtuluş çiçekçi, istanbul Kurtuluş çiçek siparişi

Kurtuluş ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Kurtuluş'taki sevdiklerinize güzel bir gün yaşatmak ister misiniz? Kurtuluş çiçekçiniz Çiçekçi Biziz yüzlerce ürün çeşidi ile en büyük yardımcınız. Birbirinden şık çiçek buketleri, en lezzetli meyve sepetleri, en özgün tasarımlarda peluş oyuncaklı ve çikolatalı çiçek aranjmanları ile sevdiklerinizin yüzünden eksilmesini istemeyeceğiniz tebessümlere şahit olabilirsiniz.

Kurtuluş çiçek siparişinizi aynı gün içinde belirttiğiniz saat dilimi için verebildiğiniz gibi ileri bir tarihe de verebilirsiniz. Geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz ile yalnızca Kurtuluş'a değil Şişli'nin tüm semtlerine de çiçek siparişinizi ulaştırabilirsiniz. Günün şanslı insanını belirleyin ve onların en güzel dileklerini gerçekleştirin.

Kurtuluş çiçek gönderiminizi cicekcibiziz.com internet adresinden ya da 0850 840 6356 nolu telefondan 7/24 gerçekleştirebilirsiniz. Sevgililer günü, anneler günü, doğum günü gibi özel günlerinizde de özgün ürün çeşitleriyle dilediğinizi bulabileceğiniz Çiçekçi Biziz'den yılın 365 günü dilediğiniz an Kurtuluşa çiçek gönderebilirsiniz.

İstanbul'un neresinde olursanız olun Kurtuluş artık size çok yakın!

Toplam 311 Ürün Bulundu