Müşteri Hizmetleri0850 8406356

istanbul Kuruçeşme çiçekçi, istanbul Kuruçeşme çiçek

Kuruçeşme ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Elinizde sihirli bir değnek olsa günün şanslı kişisi olarak kimi seçersiniz? Çiçekçi Biziz yüzlerce ürün çeşidiyle o sihirli değneği elinize verdi. Dilediğiniz çiçeği, meyve sepetini, çikolatalı aranjmanı seçin Kuruçeşme'deki sevdiklerinize gönderin. Kuruçeşme çiçekçiniz Çiçekçi Biziz ile siparişiniz aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde sevdiklerinize ulaşır.

Kuruçeşme çiçek siparişinizi yılın 365 günü gerçekleştirebilirsiniz, hafta sonu, bayram günü, tatil günü de sevdiklerinizin mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Kuruçeşme çiçek gönderimi için birkaç dakika içerisinde bu dileği yerine getirebilirsiniz. Cicekcibiziz.com internet adresinden ya da 0850 840 6356 nolu telefondan 7/24 siparişinizi kolayca verebilirsiniz.

Geniş dağıtım ağına sahip olan Çiçekçi Biziz yalnızca Kuruçeşme'ye değil Beşiktaş'ın tüm semtlerine de çiçek siparişi verebilirsiniz. Kuruçeşmeye çiçek göndermek için vakit kaybetmeyin. Sevdiklerinizin gününü daha güzel bir hale getirmek için bir an önce siparişinizi verin.

İstanbul'un neresinde olursanız olun Kuruçeşme artık size çok yakın!

Toplam 311 Ürün Bulundu