Müşteri Hizmetleri0850 8406356

izmit Çiçekçi, izmit Çiçek Siparişi

izmit ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Sevdiklerinize çiçek göndermek için özel günleri beklemeyin. Aslında özel günü kendiniz de belirleyebilirsiniz. Nasıl mı? Sevdiğiniz için çabaladığınız her an özeldir. Bu çabanız onlara verdiğiniz değeri gösterir. Sevdikleriniz için özel bir an oluşturmak istediğinizde en doğru adres olan izmit çiçekçiniz Çiçekçi Biziz’e gelin! Zengin ürün çeşitleri arasından en şık ve en özgün çiçekleri seçin ve izmit çiçek siparişinizi belirleyin. Anı özelleştirin.

İzmit çiçek gönderimi için cicekcibiziz.com internet adresinden ya da 7/24 ulaşabileceğiniz 0850 840 6356 nolu telefondan siparişinizi verebilirsiniz. Siparişiniz hafta sonu, tatil günü, bayram günü fark etmeden yılın 365 günü, ister aynı gün içerisinde dilediğiniz saatte, ister ileri bir tarihte İzmit ve etrafındaki sevdiklerinize ulaşır.

Doğum Günü, Anneler Günü, Babalar Günü tabii ki özeldir, ama bu günler dışında sevdiklerinize bir defaya mahsus çiçek sipariş edin. O zaman ne demek istediğimizi anlayacaksınız! Ayrıca 30 yıllık tecrübesiyle hizmette fark yaratan Çiçekçi Biziz ile sadece izmit’e değil Kocaeli’nin her semtine siparişlerinizi ulaştırabilirsiniz. izmite çiçek göndermek için vakit kaybetmeyin.

Kocaeli’nin neresinde olursanız olun izmit artık size çok yakın.

Toplam 265 Ürün Bulundu