Müşteri Hizmetleri444 5 103

Kalecik Çiçekçi, Kalecik Çiçek Siparişi

Kalecik ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

En sevdiğiniz arkadaşınız, kuzeniniz evleniyor ve siz çok mu uzaklardasınız? Kalecik çiçekçiniz Çiçekçi Biziz 30 yıllık tecrübesiyle tüm mesafeleri ortadan kaldırıyor. Kalecik ve etrafındaki sevdiklerinize çiçek göndererek onların tüm mutlu günlerinde yanında olabilirsiniz! Geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz ile Kalecik çiçek siparişinizin yanı sıra Ankara’nın tüm semtlerine de çiçek gönderebilirsiniz. Sevdikleriniz için anlamlı olan bu günü daha anlamlı hale getirebilirsiniz.

Kalecik çiçek gönderimi için internet adresimizden ya da 7/24 ulaşabileceğiniz 444 5 103 nolu telefonu arayarak müşteri hizmetlerimizden çiçek siparişinizi verebilirsiniz. Ayrıca bayram günü, tatil günü dahil yılın 365 günü müşterilerinin memnuniyeti için çalışan Çiçekçi Biziz, aynı hassasiyetle çiçeklerinizi sevdiklerinize ulaştırarak mesafeleri kaldırdığı gibi zaman kavramını da ortadan kaldırır.

Zengin ürün çeşitleri arasından en güzel çiçekleri seçin, siparişiniz aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde Kalecik’teki sevdiklerinize ulaşırken, siz de sevdiklerinizin yanında olmanın mutluluğunu yaşayın! Kalecike çiçek göndermek için vakit kaybetmeyin!

Ankara’nın neresinde olursanız olun Kalecik artık size çok yakın.

Toplam 420 Ürün Bulundu