Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Kalp Atışı Kırmızı Gerbera

₺96.00+ KDV

KDV Dahil: ₺113.28
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 266
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Bazen duyguları anlatmanın en güzel yolu en basit cümleden geçer. Ama o basit cümleyi bulup da bir türlü söyleyemeyiz sevdiklerimize. Sevgimizi ifade etmek için pek çok yolu denemişizdir bu yüzden. Bu yollardan biri de ipek mendiller olmuştur.

Eski zamanlardan beri derin manalar yüklenmiştir ipek mendillere. Renklerine göre dertlerini, duygularını, aşklarını ipek mendillerle ifade etmiştir sevenler. İpek mendilin bu anlamları nasıl kazandığını kimse bilmez lakin. Aşıklar o ipek mendillerin içine çiçekleri koyarlardı. Kokuları ve renkleriyle kelimelere dökemediğimiz duygularımızı yansıtırlar çiçekler. Duyguların incinmesini istemediğimiz için ipek mendillere sarmışızdır bu narin varlıkları. Kırmızı mendile 'Seni bütün varlığımla seviyorum' mesajı yüklemişizdir. Ama o mendilin içindeki kırmızı güldür o mesajın asıl sahibi.

Çiçekler, zengin diliyle yardım etmiştir varlıklara, nesnelere duyguları ifade etmek için de. İpek mendil de bunlardan biri olmuştur. O kadar derin anlamı vardır ki çiçeklerin ne kadar ödünç verse de eksilmez değerleri.

Sevdiklerinize bu değerli varlıklardan göndererek onlara verdiğiniz değeri gösterebilirsiniz. Sevdiklerinize çiçek göndermek için ÇiçekçiBiziz'e gelin. Online çiçekçiniz kalbinizin atışını hızlandıran sevdikleriniz için harika bir aranjman hazırladı. 7 adet kırmızı gülü cipso ve yeşilliklerle renklendirdi, incilerle süsledi. Kalpli vazonun içine özenle yerleştirdi. Karşınıza eşsiz güzelliğiyle Kalp Atışı Kırmızı Gül çıktı.

Sevgililer Günü, Doğum Günü, İlk tanışma yıl dönümü gibi özel günlerinizde sevdiklerinize göndereceğiniz bu şık aranjman ile aşkınız dile gelecek, sevdiklerinizin ayakları yerden kesilecek.