Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Kalp Atışım Pembe Lilyum Çiçeği

₺103.00+ KDV

KDV Dahil: ₺121.54
Bu ürünümüz geçici olarak gönderilmemektedir

Sevgiye, aşka itimat kalmadı eskisi kadar. Bir şeyler değişti ve duygular direnemedi bu değişime. O saflık, o sadakat kalmadı sanki. Şüpheyle yaklaşmaya başladı insanlar 'Seni seviyorum', 'Benim için çok değerlisin' diyenlere. Kelimelerdeki bu tek düzelik uyandırdı belki de şüpheleri. Yalanı da kolayca söyleyebilen o ağızdan çıkan kelimelere inanmak zorlaşmışken, nasıl inanacağız sevildiğimize?

Bu kadar karamsar olmayın! Hala saflığını, güvenilirliğini koruyan varlıklar var hayatta. Onların yardımıyla anlatabilirsiniz sevdiklerinize duygularınızı. O varlıkların adı çiçektir. Dile getirmeye çalıştığımız duyguların içini dolduran, kelimelerle ifade edemediğimiz duyguları içinde taşıdığı derin manalarla sevdiklerimize ileten çiçekler.

Çiçekçi Biziz duygularınızı tüm saflığıyla iletebileceğiniz çiçekleri bir araya topladı. Aşkın ve tutkunun simgesi kırmızı gül ile şefkat ve sadakatin simgesi pembe lilyumu cipso ve yeşilliklerle renklendirdi. En kalpten duygularınızı yansıtması için kalpli vazonun içine özenle yerleştirildi. Kırmızı incilerle süslendi. Kalp Atışım Pembe Lilyum Çiçeği Aranjmanı ortaya çıktı.

Bu şık aranjmanı sevdiklerinize göndererek kalbinizin yalnız onun için attığını, ona olan hislerinizin gerçek olduğunu ifade edebilirsiniz. Sevgililer Günü, Doğum Günü gibi özel günlerde de sevdiklerinize gönderebileceğiniz bu eşsiz çiçeklerle sevdiklerinizin gününü daha özel hale getirebilirsiniz.

Online çiçekçiniz Çiçekçi Biziz'den Kalp Atışım Pembe Lilyum Çiçeği Aranjmanını seçip siparişinizi verebilirsiniz. Lilyum çiçeği ve gülden oluşan bu şık aranjmanla sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun çiçek siparişi verebilirsiniz. Hızlı çiçekçiniz ile siparişiniz en kısa zamanda sorunsuz bir şekilde sevdiklerinize ulaşır. Size de aşkınızın saflığını gösterebilmenin mutluluğunu yaşamak kalır.