Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Kayapınar Çiçekçi, Kayapınar Çiçek Siparişi

Kayapınar ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Kayapınar çiçekçiniz Çiçekçi Biziz’in zengin ürün çeşitleri arasından seçeceğiniz çiçeklerle Kayapınar’daki sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Birbirinden şık çiçekler ve özgün tasarımdaki ürünlerle sevdiklerinize sizin için ne kadar olduklarını gösterebilirsiniz.

Kayapınar çiçek siparişi için tek yapmanız gereken Çiçekçi Biziz’den Kayapınar ve etrafındaki sevdikleriniz için ürün beğenmek. Çiçekleriniz en hızlı ve en canlı haliyle adrese ulaşır. Bayram günü, tatil günü ayırt etmeksizin yılın 365 günü çalışan dinamik ekibimiz, çiçeklerinizi aynı gün belirttiğiniz saatte sevdiklerinize sorunsuz bir şekilde ulaştırır. Ayrıca geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz ile yalnızca Kayapınar çiçek gönderimlerinizi değil Diyarbakır’ın tüm semtlerindeki sevdiklerinize de çiçek gönderimlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Kayapınara çiçek göndermek için cicekcibiziz.com internet adresinden ya da 7/24 ulaşabileceğiniz 0850 840 6356 nolu telefonu arayarak müşteri hizmetlerinden siparişlerinizi verebilirsiniz. 30 yıllık tecrübesiyle Çiçekçi Biziz tüm özel günlerinizde en büyük yardımcınız olmak için var.

Diyarbakır’ın neresinde olursanız olun Kayapınar artık size çok yakın.

Toplam 224 Ürün Bulundu