Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Kestel Çiçekçi, Kestel Çiçek Siparişi

Kestel ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Kestel ve etrafındaki sevdiklerinize çiçek göndermek Kestel çiçekçiniz Çiçekçi Biziz ile çok kolay. Zengin ürün çeşitleri arasından vereceğiniz Kestel çiçek siparişiniz aynı gün belirttiğiniz saat aralığında sevdiklerinize ulaşıyor. Üstelik Çiçekçi Biziz’in geniş dağıtım ağı sayesinde sadece Kestel’e değil Bursa'nın tüm semtlerine de çiçek gönderebiliyorsunuz.

Her biri birbirinden özgün tasarımdaki çiçeklerimizden birini seçin ve Kestel çiçek gönderiminiz Bursa’nın yoğunluğuna inat, en hızlı şekilde en canlı haliyle ulaşsın. Size gelecek SMS bildirimiyle siz de bu yoğun günde sevdiklerinizi mutlu etmenin keyfine varın. 7/24 kesintisiz hizmet veren dinamik ekibimiz, 30 yıllık tecrübesiyle 365 gün boyunca sevdiklerinizi sevindirmeniz ve sizin memnuniyetiniz için çalışıyor.

Kestele çiçek göndermek için 0850 840 6356 nolu telefondan müşteri hizmetlerimizi arayabilir, internet adresimizden sipariş verebilir, bayram ve tatil günü fark etmeksizin aynı gün içinde sevdiklerinize çiçek gönderebilirsiniz. Unutmayın!

Bursa’nın neresinde olursanız olun Kestel artık size çok yakın.

Toplam 257 Ürün Bulundu