Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Kır Çiçeği Aranjmanı

₺49.00+ KDV

KDV Dahil: ₺57.82
Bu ürünümüz geçici olarak gönderilmemektedir

Hayat kısa bir filmse eğer, aşk da iki kişinin oynadığı büyülü bir oyundur. Sevenler bu oyunun senaryosunu efsane olan bir aşktan almışlardır. Bu efsane kırlarda beyaz elbisesiyle dolaşan bir periyi ve saraylarda büyüyen kırmızı pelerinli bir sultanı anlatır. Sultan bir gün kırlarda dolaşmaya çıkar ve periyi görür. Efsane böyle başlar. İlk görüşte periye tutulan sultan onun saflığından ve kalbinin temizliğinden çok etkilenir, onu saraya götürmek ister. Ama peri kır bahçelerini bırakırsa yaşayamayacağını söyler. Bunun üzerine sultan, saraydan vazgeçer ve periyle yaşamaya başlayacağını söyler. Ama peri padişahı kır bahçelerinden biriyle saray bahçelerinden birinin aşkını kabul etmez. Sultan da 'Beni bu topraklardan kimse söküp atamaz' der. Bu üzerine peri padişahı sultana büyü yapar ve sultan toprağa kök salarak kırmızı bir güle dönüşür. Peri bu duruma karşı çıkınca ona da büyü yapılır ve peri de beyaz papatyaya dönüşür.

Her bahar aşklarını tazeleyen bu iki aşık, sevenlere ilham verir. Aşkın, tutkunun, fedakarlığın ne demek olduğunu sevenler bu iki çiçekte görür. Bu kısa hayatta ölümsüz aşkı yakalamak isteyenler sevdiklerine bu iki çiçeği gönderir. Çünkü bu çiçekler anlatır imkansız aşk olmadığını ve aşkın tüm kanunların üstünde yüce bir duygu olduğunu.

Siz de sevdiklerinize aşkınızı kelimelerle ifade etmekte zorlanıyorsanız Çiçekçi Biziz'e gelin. Çiçekçi Biziz bu iki çiçeği bir araya getirdi ve sevdiklerinize aşkınızı ilan etmeniz için hazırladı. Kır Çiçeği ve Kırmızı Gül Efsanesi aranjmanında kır çiçeklerinin peri kızı beyaz papatya saf ve temiz kalbi, çiçeklerin sultanı kırmızı gül aşkı ve tutkuyu anlattı. Bu iki çiçek şık bir vazoya kondu, dekoratif beyaz taşlarla süslendi, cipso ve yeşilliklerle renklendi ve sevdiklerinize sunmaya hazır hale geldi.

Doğum Günü, Sevgililer Günü, Yıldönümü gibi özel günlerde sevdiklerinize göndereceğiniz bu efsanevi aranjmanla, sevdiklerinize olan büyük aşkınızı dile getirin. Onların yüzünden eksik olmasını istemediğiniz tebessüme şahit olun. Gününüze anlam katın.

Sevdiklerinize Çiçek Gönderimi yapmak istiyorsanız hızlı çiçekçiniz Çiçekçi Biziz'e gelin. Bu şık aranjmanı seçin. Siparişinizi verin. Ürününüz en kısa zamanda sorunsuz bir şekilde sevdiklerinize ulaşsın. Size de aşkınızı ölümsüzleştirmenin mutluluğunu yaşamak kalsın.