Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Kır Çiçeği ve Kırmızı Gül Buketi

₺89.00+ KDV

KDV Dahil: ₺105.02
Bu ürünümüz geçici olarak gönderilmemektedir

Baharın habercisi kır çiçekleri dile geldi. 'Artık sevmek zamanıdır, koza yapan gönül kelebekleri, yırtın kozalarınızı, uçun sevdalı gönüllere. Bırakın papatyaların yapraklarından seviyor, sevmiyor diye fal bakmayı. Beni gönderin sevdiklerinize ben alırım istediğiniz cevabı.' Çiçeklerin sultanı gül dile geldi. 'Seviyorsunuz ama nasıl, anlatın sevdiğinize. Siz anlatamıyorsanız eğer, beni gönderin sevdiklerinize, ben anlatırım aşkınızın büyüklüğünü.

Sevginizi kelimelerin dar kalıplarına sıkıştırmayın. Bırakın bunu sizin yerinize çiçekler yapsın. Renkleriyle, duruşlarıyla yeryüzündeki tüm dillerin en gelişmişi olan çiçeklerin dili, sevdiklerinize duymak istedikleri her şeyi sizin yerinize söyleyecektir. Bir kırmızı gül aşkınızın büyüklüğünü, tutkunuzun derinliğini ona anlatacaktır. Beyaz papatya sevginizin saflığını ve samimiyetini sevdiğinize dile getirecektir.

Online çiçekçiniz ÇiçekçiBiziz bu çiçekleri sizin için bir araya getirdi. Güller ve papatyaları cipso ve yeşilliklerle süsledi. Kır çiçeği ve Kırmızı Gül Buketini hazırladı. Size de bu şık buketi sevdiklerinize gönderip duygularınızı ifade etmenin kolaylığını yaşamak kaldı.

Doğum Günü, Sevgililer Günü, Yıldönümü gibi özel günlerde Çiçekçi Biziz'e gelin. Bu şık buketi seçin. Sevdiklerinize gönderin. Bu özel günü daha da özel hale getirin. Ya da özel gününüzü kendiniz belirleyin. Sevdiklerinize papatya yollamak, gül yollamak için siparişinizi verin, günü özel hale getirin.

Sevdiklerinize olan duygularınızı anlaşılır bir şekilde ifade etmek için acele edin. Kır çiçeği ve Kırmızı Gül Buketi siparişini verin. Ürününüz hızlı çiçekçiniz ile en kısa zamanda sorunsuz bir şekilde sevdiklerinize ulaşsın. Baharın renkleri hayatınıza anlam katsın.