Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Kır Çiçekleri ve Kırmızı Gül

₺95.00+ KDV

KDV Dahil: ₺112.10
Bu ürünümüz geçici olarak gönderilmemektedir

Gönlünüze bahar mı geldi? Midenizde kelebekler mi uçuşuyor? Yüzünüzde kimsenin anlam veremediği bir tebessüm mü var? O zaman siz aşık olmuşsunuz. Aşık olmayan sizin yüzünüzdeki tebessümün sebebini nereden bilsin ki? Ama sevdikleriniz bilebilir. Çünkü onlara değer verdiğinizi gösteren her anlamlı mesajınızda yüzlerinde o tebessüm beliriyor.

Zordur sevdiklerimizin yüzündeki tebessümü ortaya çıkarmak. İnce bir düşüce, derin bir anlam gerekir bunu başarmak için. Peki bunları nasıl gösterebiliriz onlara? Tabii ki çiçeklerle. Tabiatın o eşsiz varlıkları içinde taşıdığı derin manalarla sevdiklerinize olan hislerinizi, sizin kelimelere döktüğünüzden daha güzel anlatır.

Peki aşkımı nasıl ifade edebilirim diyorsanız onun da cevabı Çiçekçi Biziz'de. Çiçekçi Biziz sevdiklerinize duyduğunuz o kutsal duyguyu kırmızı güllerin dilinden anlatır, içine de kır çiçeklerinin saflık ve doğallığını ekler. Ortaya çıkardığı eşsiz aranjmanla sevdiklerinizin yüzündeki o saklı tebessümü ortaya çıkarır.

Online çiçekçiniz Çiçekçi Biziz bu büyülü aranjmanda kırmızı gülleri ve çiçeklerini cipso ve yeşilliklerle renklendirdi, kırmızı incilerle süsledi. Kalbinizi temsil eden kırmızı cam kavanozun içine koydu. Ortaya Kır Çiçekleri ve Kırmızı Gül aranjmanı çıktı.

Doğum Günü, Sevgililer Günü, Yıl dönümü gibi özel günlerde sevdiklerinize çiçek göndermek isterseniz bu şık vazoda çiçekleri sipariş edebilirsiniz. Özel günleri aşkınızı ilan etmek için bir fırsata dönüştürebilir, gününüzü daha özel hale getirebilirsiniz.

Aşkınız kadar taze çiçekler, hızlı çiçekçiniz Çiçekçi Biziz ile sevdiklerinize göndermek için mesafeler engel değil. Türkiye'nin neresinde olursanız olun çiçekleriniz zamanında adrese ulaşır. Size de aşkını en doğru şekilde ifade etmiş olmanın mutluluğunu yaşamak kalır.