Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Kırmızı Antoryum Çiçeği Aranjmanı

₺239.00+ KDV

KDV Dahil: ₺282.02
Bu ürünümüz geçici olarak gönderilmemektedir

Kırmızı hiç bu kadar etkileyici olmamıştı. Antoryum çiçeği ve gülün anlamlı uyumu ile sevdiklerinizin ayaklarını yerden keseceksiniz. Karşılık beklemeksizin duyulan sevginin simgesi olan kırmızı antoryum ile aşkın ve tutkunun simgesi kırmızı gül, Kırmızı Antoryum Çiçeği Aranjmanı ile bir araya geldi. Mutluluk treninin iki kişilik bileti olan bu eşsiz ikili, kelimerle ifade edemediğiniz duygularınızı gün yüzüne çıkarmanıza yardımcı olacak.

Antoryum, güneşi görmeden de büyüyebilen, bir parça güneş ile dört mevsim renk veren ender bir çiçek. Fazla ilgi beklemese de sunacağı güzellikleri sizden saklamaz. Aç gözlü değildir, içini güneş gibi ısıtan sevgi güneşinizi hissetse yeter. Kırmızı gül ise ilgi ister, bakım ister. Yoksa yaşayamaz. Hani zıt kutuplar birbirini çeker derler ya öyle çekti birbirini kırmızı gül ile antoryum.

Çiçeklerin renkleri, duruşları kadar sayıları da ifade eder bazı duyguları. Gülü, antoryumun yanına yakışsın diye 13 adet yaptık. 13 adet antoryum eşlik etti ona. 13 gül; birine karşı duyulan gizli hayranlığı ve aşkı simgeler. Gizli aşktır kısaca 13 gülün anlamı. Antoryum da eşlik etti bu anlama.

Aşkınızı ilan etmekten çekiniyor musunuz? Bunu sizin yerinize yapacak birini arıyor da bulamıyor musunuz? ÇiçekçiBiziz'e gelin. Online çiçekçiniz Kırmızı Antoryum Çiçeği Aranjmanını gizli aşıklar için hazırladı. Göndereceğiniz bu büyülü aranjman ile sevdikleriniz gizli kalmış duygularınızı anlayacak, aşkını eşsiz bir şekilde ifade eden sevdiğinin kollarına koşacak.

Online çiçekçinize siparişinizi verin, ürününüz en hızlı haliyle sevdiklerinize ulaşsın. Özel günleri beklemeyin, yaşadığınız o değerli anı özelleştirin. Unutmayın sevgi paylaştıkça güzeldir.