Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Kırmızı Beyaz Buketim

₺59.00+ KDV

KDV Dahil: ₺69.62
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 202
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Sevdiklerinize güzel bir gün yaşatmak için bir sebep aramayın. Sebepsiz yere yaptığınız güzelliklerle onlara verdiğiniz değeri gösterin. Bunu yaparken de abartıların samimiyetsizliğinde kaybolmayın. Unutmayın ki dozunu aşan ilaç bünyeye zarardır. Sade olan her şey şifadır. Çıkarsız sevginizi, sade bir şekilde gösterin. Nasıl mı? Tabiatın en doğal varlıkları çiçeklerle.

Bahar gelince kendiliğinden açan çiçekler, yaradanın yeryüzüne olan sevgisinin en sade halini gözler önüne serer. Siz de bu güzellikleri sevdiklerinize göndererek onlara olan sevginizi gösterebilir, samimiyetinizle onların gününü aydınlatabilirsiniz.

Çiçekçi Biziz bu aydınlık gün için eşsiz bir buket hazırladı. Sıcaklık ve dostluğun simgesi kırmızı gerbera çiçekleri ve masumiyet ve sadeliğin simesi beyaz lisyantus çiçeklerini bir araya getirdi. Onu cipso ve yeşilliklerle renklendirdi. Beyaz tüllere sardı ve kırmızı kurdeleyla süsledi. Kırmızıyla beyazın muhteşem uyumu olan Kırmızı Beyaz Buketimi beğeninize sundu.

Annenize, babanıza, eşinize, arkadaşlarınıza kısacası tüm sevdiklerinize gönderebileceğiniz bu şık buket ile Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü, Yıldönümü Çiçekleri gibi günler daha özel hale gelecek. Sıradan günleriniz ise anlam kazanacak.

Gerbera ve lisyantustan oluşan bu şık buketi sevdiklerinize hediye etmek için online çiçekçiniz ÇiçekçiBiziz'e gelin. Çiçek siparişinizi verin. Hediyeniz en kısa zamanda sevdiklerinize ulaşsın. Size de sevdiklerinize sebepsiz güzel bir gün yaşatmanın mutluluğunu yaşamak kalsın.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun. Hızlı çiçekçinizle gönderdiğiniz çiçekler tam zamanında sorunsuz bir şekilde adrese ulaşır. Sevdiklerinizin yüzünde tarifsiz tebessümler belirir.