Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Kırmızı Gül&Beyaz Lilyum Düşü - Çikolata

₺165.00+ KDV

KDV Dahil: ₺194.70
Bu ürünümüz geçici olarak gönderilmemektedir

Kalbinizin sahibi sevdiklerinize aşkınızı nasıl anlatırsınız? Deniz kabuklarının bin bir zorlukla ürettiği, 'Ben de aşkın tüm zorluklarına göğüs germeye hazırım' mesajını verebileceğiniz incilerle mi? Her konuştuğunda ağzından bal damlayan sevdiğinize bunu ifade etmek için çikolatalarla mı? Yoksa renkleri, duruşları hatta sayılarıyla kelimelerle ifade edemediğimiz duyguları sevdiklerimize aktaran çiçeklerle mi?

Bunun cevabını Çiçekçi Biziz veriyor ve hepsi birden diyor. Nasıl mı? Hazırladığı Kırmızı Gül-Beyaz Lilyum Düşü ve Çikolatası ile. Bu büyülü aranjmanın içindeki kırmızı gül aşkın simgesi oldu. 9 adet kırmızı gül ise sevdiklerinize 'Seni sonsuza kadar seveceğim' mesajını verdi. Beyaz lilyum çiçeği ise samimi sevginizin simgesi oldu. Bu ikili büyük aşkınızı gözler önüne serdi. Bu ikili aranjmandaki inciler ise zorlukların üstesinden gelen sevginizi anlattı. Kalpli çikolata ise en kötü gününüzde bile ağzınızın tadını bozmayan sevdiğinizin tatlı dilini yansıttı.

Doğum Günü ve Sevgililer Günü gibi özel günlerde hediye edebileceğiniz bu harika aranjmanı, yıl dönümünüzde de eşinize göndererek onu sonsuz aşkla seveceğinizi dile getirebilir, özel gününüzü daha anlamlı hale getirebilirsiniz.

Sevdiklerinize aşkınızı en güzel yoldan anlatmak için Çiçekçi Biziz'e gelin. Online çiçekçinizin hazırladığı çikolatalı çiçek aranjmanını seçin. Siparişinizi verin. Ürününüzü en kısa zamanda sevdiklerinize ulaştıralım.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun. Hızlı çiçekçiniz Çiçekçi Biziz ile siparişiniz sorunsuz bir şekilde adrese ulaşır. Hediyeyi alan sevdiklerinizin ayakları yerden kesilir. Tüm mesafeler aşkın gücüyle kapanır. Size de sevdiklerinizi mutlu etmenin keyfini çıkarmak kalır.