Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Kırmızı Gül ve Beyaz Lilyumun Büyüsü

₺87.00+ KDV

KDV Dahil: ₺102.66
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 329
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

 Konik cam vazosu içerisinde 12 adet kırmızı gül ve tek dal beyaz lilyumun kusursuz uyumu. Sevdiklerinize göndereceğiniz bu şık aranjman ile siz de aşkın büyüsüyle dans edin. Zerafetin ve güvenin simgesi beyaz lilyum ve büyük aşkın simgesi kırmızı gül bir araya geldi. Aşkın doğasının en güzel halini gözler önüne serdi. Kırmızı Gül ve Beyaz Lilyum Çiçeğinin Büyüsü sevdiklerinizi büyüleyecek, sevgi yolunda emin adımlarla yürümenize yardımcı olacak.

İfade edemediğiniz duygularınızı çiçekler kadar, onların adedi de belirler. Bu büyülü aranjmanda yer alan 12 adet kırmızı gül, sevdiklerinizle tatmin edici bir beraberlik yaşadığınızın ve bu sevginin karşılıklı olduğunun mesajını verir. Tek dal lilyum çiçeği ise bu sevgiye olan güven duygusunu gösterir.

Doğum Günü, Sevgililer Günü, Evlilik Yıl dönümü gibi özel günlerde sevdiklerinize göndereceğiniz bu özel çiçekler ile sevdiklerizi mutlu edebilir, gününüzü daha özel hale getirebilirsiniz. Doğum Gününde birlikte yaşlanmak istediğiniz aşkınıza, sevgililer gününde hayatızın en doğru seçimi olan sevgilinize, evlilik yıl dönümünde taze ve tutkulu kalan aşkınız için eşinize göndereceğiniz çiçeklerle tüm bu güzel duyguları yaşamak mümkün.

Özel günlerde, hayatınızdaki özel insanlara Kırmızı Gül ve Beyaz Lilyum Çiçeğinin Büyüsü aranjmanını göndermek istiyorsanız tek yapmanız gereken ÇiçekçiBiziz'i ziyaret etmek. Online çiçekçiniz ürününüzü en taze ve en hızlı haliyle sevdiklerinize ulaştırır.

Konik cam vazo içerisinde yer alan kırmızı güller ve lilyumdan oluşan bu şık tasarım, cipso ve yeşilliklerle renklendi. Aşkınızın büyüsüyle yaprakları süslendi. İncilere sarıp sarmalandı. Sevdikleriniz için hazır hale geldi. Bu eşsiz hediye ile kelimelerle ifade edemediğiniz duygularınızı iletmek için zaman kaybetmeyin. Unutmayın! Her güzel şey zamanında güzeldir.