Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Kırmızı Gül ve Kır Çiçeği Aranjmanı

₺99.00+ KDV

KDV Dahil: ₺116.82
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 262
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Aşkınızı anlatmak için o sihirli kelimeleri bulamazsınız çoğu zaman. Sihirli bir dokunuşa ihtiyacınız vardır o an. Bu dokunuşla kelimeler, hissettiğiniz o tarifsiz duyguları bozmadan, dile gelmeden direkt kalbe ulaşsın istersiniz. Peki bu sihirli dokunuşa nasıl sahip olabilirsiniz? Çok kolay! Sihirli aşkın formülünü yapraklarında saklayan çiçeklerle. Siz hiç eline çiçek alan birindeki o şaşırtıcı değişime şahit olmadınız mı yoksa? O zaman bu değişime şahit olmanın tam zamanı.

ÇiçekçiBiziz'e gelin, sizin için hazırladığımız sihirli formülle aşkınızı ilan edin. Sevdiklerinizin ayaklarını yerden kesin. Çiçekçi Biziz formülünde aşkın ve tutkunun simgesi kırmızı gülleri, saflığın ve masumiyetin simgesi beyaz lilyumlarla bir araya getirdi. Onlara cipso ve yeşilliklerle renk verdi. Dekoratif kırmızı taşlarla süsledi. Şık bir cam vazoya koydu. Aşkın sihirli kemendiyle hepsini birbirine bağladı. Karşınıza Kırmızı Gül ve Lilyum Aranjmanı çıktı. Bu sihirli aranjmanda yer alan gül asaletiyle aşkınızı etkilerken, lilyum çiçeği mis kokusuyla onu kendinden geçirecek.

Doğum Günü, Sevgililer Günü, Evlilik Yıldönümü gibi özel günlerde sevdiklerinize gönderebileceğiniz bu şık aranjman ile gününüzü daha da özelleştirebilirsiniz. Evlilik teklifi yapmak istediğiniz o sihirli anda vereceğiniz çiçeklerle mutluluk yolunun kapılarını ardına kadar açabilirsiniz.

Sevdikleriniz için çiçek siparişi vererek kelimelerle ifade edemediğiniz duygularınızı onlara yansıtabilirsiniz. Farklı renkleri ve duruşlarıyla çiçekler sevdiklerinize sizin için en doğru kelimeleri söyler. Çiçekçi Biziz ile çiçek gönder in. Ürününüz en hızlı haliyle sorunsuz bir şekilde sevdiklerinize ulaşsın.

Geniş dağıtım ağıyla Türkiye'nin her noktasına ulaşan online çiçekçiniz ÇiçekçiBiziz ile mutluluğun kapılarını açın. Sevdiklerinizle o sihirli aşkı yaşamanın mutluluğunu yaşayın.