Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Kırmızı Gül ve Kır Çiçekler

₺59.00+ KDV

KDV Dahil: ₺69.62
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 206
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Bakışlarıyla sizi büyüleyen sevdiklerinizi siz de etkilemek ister misiniz? Nasıl mı? Sihirli bir karışımla. Bu sihirli karışımın özel malzemeleri olan çiçekler ile. Yansıttıkları duygularla insanları etkileyen, onlara duymak istediği her şeyi eksiksiz söyleyen varlıklar. Çiçeklerin saflığı ve masumiyeti karşısında kilit tutan bir gönül kapısı yoktur.

Sevdiklerinizin gönlüne girmek, duygularınıza karşılık bulmak istiyorsanız onlara çiçeklerin diliyle seslenin. ÇiçekçiBiziz sizin sesinizi sevdiklerinize duyurmak için büyülü bir aranjman hazırladı. Saflığın simgesi beyaz güller ile samimiyetin simgesi beyaz gerbera çiçeklerini cipso ve yeşilliklerle renklendirdi. Şık bir vazonun içine koyduğu çiçekleri dekoratif beyaz taşlarla süsledi. Ortaya göz kamaştıran Kırmızı Gül ve Kır Çiçekler aranjmanı çıktı.

Sevdiklerinize bu şık vazo çiçeği aranjmanını göndermek için ÇiçekçiBiziz'e gelin. Kır çiçeklerinin doğallığını yansıtan gerberanın ve çiçeklerin sultanı gülün ışık saçan güzelliğiyle sevdiklerinizi etkileyecek bu aranjmanın siparişini verin. Ürününüz hızlı çiçekçiniz tarafından en kısa zamanda ve sorunsuz olarak sevdiklerinize ulaşsın.

Doğum Günü, Sevgililer Günü, Yıl dönümü gibi özel günlerde oluşan büyülü havayı kaçırmayın! Sevdiklerinize göndereceğiniz Kırmızı Gül ve Kır Çiçekler ile sevdiklerinizin gönül kapılarını ardına kadar açın. Gününüzü daha da özelleştirin.

Türkiye'nin neresi olursa olsun. Sevdiklerinize çiçek göndermek isterseniz online çiçekçiniz ÇiçekçiBiziz ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Kelimelerle ifade edemediğiniz duygularınızı çiçeklerin zengin diliyle anlatarak onları mutluluktan havalara uçurabilirsiniz.