Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Kızılay Çiçekçi, Kızılay Çiçek Siparişi

Kızılay ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Bazen sevgilinize, bazen en yakın arkadaşınıza, bazen de dünyanın en önemli varlıkları annelerinize göndereceğiniz çiçekler ile onlara olan sevginizi en güzel ve renkli yolla ifade etme imkanınız var. Kızılay çiçekçiniz Çiçekçi Biziz 30 yıllık tecrübesiyle Kızılay’daki sevdiklerinizi mutlu etmek için tüm imkanları sağlıyor.

Çiçekler farklı renkleri ve güzel kokuları ile her zaman en değerli hediyeler arasına girmiştir. Çiçekçi Biziz yüzlerce ürün seçeneği ile sevginiz kadar canlı çiçekleri, aynı gün belirttiğiniz saat aralığında sorunsuz olarak Kızılay’daki sevdiklerinize ulaştırıyor. Kızılay çiçek siparişinizin vaktinde ve sorunsuz gitmesiyle özel günleriniz daha da özel hale geliyor.

Geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz Kızılay çiçek gönderimlerinizi sevdiklerinize ulaşmakla kalmıyor, Ankara’nın tüm semtlerine de çiçek gönderimlerinizi teslim ediyor. Bayram tatili, özel tatil demeden yılın 365 günü çalışan Çiçekçi Biziz sevdiklerinizle aranıza hiçbir günün girmesine müsaade etmiyor. Kızılaya çiçek göndermek için hem internet adresimizi hem de 7/24 hizmet veren 0850 840 6356 nolu telefonu kullanabilirsiniz. Siz de Kızılaya çiçek siparişi verin, sevdiklerinizi mutlu edin.

Ankara’nın neresinde olursanız olun Kızılay artık size çok yakın.

Toplam 273 Ürün Bulundu