Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Koç Üniversitesi Çiçekçi, Koç Üniversitesi Çiçek Siparişi

Koç Üniversitesi ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Bu kampusun içinde her şey var! Şık bir orkide mi istiyorsunuz? Var! Peluş oyuncak mı istiyorsunuz? Var! Enfes bir meyve sepeti mi istiyorsunuz? O da var! Çünkü bu kampusun içinde Koç Üniversitesi çiçekçiniz Çiçekçi Biziz var! Zengin ürün çeşidine sahip Çiçekçi Biziz, Koç Üniversitesi çiçek siparişinizi aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde sevdiklerinize teslim eder. Geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz ile sadece Koç Üniversitesi'ne değil Tuzla'nın da tüm semtlerine çiçek siparişlerinizi ulaştırabilirsiniz.

Çiçekçi Biziz ile Koç Üniversitesi çiçek gönderim isteğinizi cicekcibiziz.com internet adresinden ister ya da 7/24 ulaşabileceğiniz 0850 840 6356 nolu telefondan gerçekleştirebilirsiniz. Ürününüz en hızlı ve en taze haliyle Koç Üniversitesi'ndeki sevdiklerinize ulaşır. Hem sevdikleriniz mutlu olur hem de çiçek göndermenin kolaylığını cicekcibiziz.com farkıyla yaşarsınız!

Doğum Günü, Öğretmenler günü gibi özel günlerde Koç Üniversitesine çiçek göndermek istediğinizde Çiçekçi Biziz'e gelin. Birbirinden şık çiçekleri, özgün tasarımları sevdiklerinize gönderin.

İstanbul'un neresinde olursanız olun Koç Üniversitesi artık size çok yakın!

Toplam 312 Ürün Bulundu