Müşteri Hizmetleri0850 840 6356

Kocaeli Çiçekçi, Kocaeli Çiçek Siparişi

 Cicekcibiziz.com ile Kocaeli’yi sevindiriyoruz!

Türkiye’nin en çok üreten insanları sanırız bir mükafatı hak ediyor. Özel günlerde Kocaeli’deki sevdiklerinize çiçek göndererek onlara verdiğiniz değeri gösterebilirsiniz. Nasıl mı? 30 yıllık tecrübesini müşterilerinin mutluluğu için kullanan Kocaeli çiçekçiniz Çiçekçi Biziz ile. Geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz siz çok uzaklarda olsanız da Kocaeli’deki sevdiklerinizle aranızdaki tüm mesafeleri kapatır.

Doğum Günü, Anneler Günü, Babalar Günü gibi özel günlerde zengin ürün çeşitleri arasından dilediğiniz ürünü seçip sevdiklerinize gönderebilirsiniz. En şık ve en özgün tasarımların yer aldığı Çiçekçi Biziz ile Kocaeli çiçek siparişiniz aynı gün içinde belirttiğiniz saatte Kocaeli’deki sevdiklerinize ulaşır.

Yüzde yüz müşterilerinin memnuniyetini düşünen Çiçekçi Biziz hafta sonu, bayram günü, tatil günü demeden yılın 365 günü çalışır. Çiçek siparişinizi yine aynı gün içinde adrese teslim eder. Kocaeli çiçek gönderimi için cicekcibiziz.com internet adresini ziyaret edebilir ya da 7/24 ulaşabileceğiniz 0850 840 6356 nolu telefonu arayarak müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Dünyanın neresinde olursanız olun Kocaeliye çiçek göndermek istiyorsanız Çiçekçi Biziz’e hoş geldiniz!

Kocaeliye çiçek siparişi

Kocaeli'de çiçek gönderdiğimiz yerler

Toplam 331 Ürün Bulundu