Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Konik Vazoda 11 Kırmızı Gül

₺79.00+ KDV

KDV Dahil: ₺93.22
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 286
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Sevdiklerinize göndereceğiniz hediyenin nasıl olmasını istersiniz? Büyüleyici değil mi? Pek çok hediye vardır sevginizi ifade edebilecek, ama o büyülü etkiyi yaratabilecek tek bir hediye vardır; o da çiçek. Çiçeklerin içinde aşkınızı, tutkunuzu en güzel yansıtan çiçek ise çiçeklerin sultanı kırmızı güldür.

Rengi kadar adediyle de ifade eder duyguları kırmızı gül. 11 adet gül, sevgisini kelimelerin dar kalıplarına sığdıramayanlar için, 'Hayatımda en değer verdiğim kişisin. En çok seni seviyorum' mesajı verir. Dargınları barıştırır bu mesaj, yaptıklarından pişman olanlar için dileyecekleri en anlamlı özürdür.

Hayatınızda özel bir yere sahip olan sevdikleriniz için özel günlerde gönderebileceğiniz bu büyüleyici hediye, sıradan günleri de özelleştirir. Doğum Günü, Sevgililer Günü, Yıl dönümü gibi özel günlerinizde sevdiklerinize göndereceğiniz güllerle aşkınızı ölümsüzleştirin. Aranıza soğukluk giren sevdiklerinize alacağınız 11 adet gülle kalpleri ısıtın.

ÇiçekçiBiziz sevdiklerinize gönül rahatlığıyla verebileceğiniz ve duygularınızı ifade edebileceğiniz büyüleyici bir aranjman hazırladı. Dekoratif taşların beyazlığı içinde düşler ülkesinin sultanı gibi duran kırmızı gülleri cipso ve yeşilliklerle renklendirdi. Kırmızı incilerle süsledi. Konik Vazoda 11 Kırmızı Gül aranjmanını sevdiklerinizi büyülemek için hazır hale getirdi.

Bu şık konik vazoda gül aranjmanını sevdiklerinize göndermek için siparişinizi verin. Online çiçekçiniz ÇiçekçiBiziz ürününü en kısa zamanda, sevginiz kadar taze haliyle sevdiklerinize ulaştırır. Size de sevdiklerinize aşkınızı büyüleyecek bir hediye gönderebilmenin tadını çıkarmak kalır.