Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Kucak Dolusu Aşk

₺99.00+ KDV

KDV Dahil: ₺116.82
Bu ürünümüz geçici olarak gönderilmemektedir

Sevdiklerinize aşkınızı en özel şekilde nasıl anlatırsınız?

a) Ona romantik bir ortam hazırlarım

b) Şarkılarla

c) Şiirlerle

d) Aşkımı anlatacak kelimeler bulamam

Soruyu cevaplamanızda biz size yardımcı olalım..

e) Hepsi. Ama gelen cevaplar çoğunlukla 'Aşkımı anlatacak kelimeler bulamam' üzerinde yoğunlaştı.

Aşık olmak duyguların en güzeli, en kutsalıdır. Ama kelimelerle ifade edemeyiz bu duygumuzu. Çiçekler zengin diliyle yardımınıza koşar, durumunuzu görünce. Kırmızı gül üstlenir bu kutsal görevi hemen. Aşkın, tutkunun simgesidir kırmızı gül. İçinde nice şiirler, nice hikayeler barındırır. Ferhat'ın aşkını ölümsüzleştirir. Leyla'nın saçlarını süsler. Şairlere ilham verir. Romantik anlarınızı unutulmaz kılar kırmızı gül.

Dile dökemediğiniz aşkımızın sihirli kelimelerini, şarkıları, şiirleri, romantizmi yapraklarında saklayan bu nadide çiçek özel anlarınızı daha da özelleştirir.

Sevdiklerinize göndereceğiniz kırmızı güllere sevimli mi sevimli peluş bir ayı veya peluş bir tavşan eşlik etse aşkınızın samimiyetinden kim şüphe duyabilir ki? ÇiçekçiBiziz'in hazırladığı Kucak Dolusu Aşk aranjmanını seçin. Çiçeğinizi bu sevimli peluş hayvan sunsun. Mutluluğunuz katlansın.

Bu harika peluşlu gül aranjmanında aşkınız kadar taze 7 adet kırmızı gülü cipso ve yeşilliklerle süsledik. Silindir cam vazo içerisine koyduk size sorunsuz bir şekilde gelmesi için peluş ayının emniyetli kucağına teslim ettik. Sevdiklerinizin ayaklarını yerden kesecek bu harika aranjmanı göndermek istiyorsanız online çiçekçinize gelin. ÇiçekçiBiziz ürününüzü en hızlı yoldan en canlı haliyle sevdiklerinize ulaştırır. Size de aşkınızı en özel şekilde anlatabilmenin mutluluğunu yaşamak kalır.