Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Kucak Dolusu Kırmızı Gül Buketi

₺229.00+ KDV

KDV Dahil: ₺270.22
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 215
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Sevdikleriniz size 'Beni ne kadar seviyorsun?' diye sorduklarında ellerinizi iki yana açıp 'İşte bu kadar!' mı diyorsunuz? Peki iki yana açtığınız elleriniz boşken sevdiğinizin size inanmasını mı bekliyorsunuz? Sevgi bu kadar basit anlatılmaz ki? Hele sevgiden daha büyük hisleriniz varsa ve bu hisler içinize sığmıyorsa bunu göstermek konusunda yardım almanız gerekir.

Peki bu yardımı nereden alacağınızı bilemiyor musunuz? ÇiçekçiBiziz olarak size bu konuda seve seve yardım ederiz. Renkleri ve duruşlarıyla kelimelerin ifade edemediği duyguları ileten çiçekleri ÇiçekçiBiziz ile sevdiklerinize göndererek, onlara olan büyük aşkınızı dile getirebilirsiniz. İşte bu kadar diyerek açtığınız kucağınızı Kucak Dolusu Kırmızı gül Buketi ile doldurarak onu sevdiğinize sunabilirsiniz.

Büyük aşkın ve tutkunun simgesi kırmızı güllerden oluşan bu şık buket ile sevdiklerinizin sizden duymak istediği kelimeleri duymalarını sağlayacaksınız. Kucak kucak sevginizi harika gülleri kucaklayan sevdiklerinize hissettireceksiniz.

Özel günlerde sevdiklerinize gönderebileceğiniz çiçeklerin sultanı kırmızı güller ile gününüzü daha anlamlı hale getirebileceksiniz. Üstelik özel günlerin dışında da yapacağınız bu eşsiz sürpriz ile gününüzü özelleştirebilecek, sevdikleriniz ile mutluluk ülkesine açılan kapıdan geçebileceksiniz.

Aşkı en güzel anlatabilecek çiçek olan kırmızı gülü sevdiklerinize göndermek istiyorsanız online Çiçekçiniz ÇiçekçiBiziz'e gelin. Bu harika Kucak Dolusu Kırmızı gül Buketini seçin ve siparişinizi verin. Gül siparişinizi verdiğiniz anda ürününüz hızlı çiçekçiniz tarafından yola çıkar ve en kısa zamanda adrese ulaşır. Size de sevdiklerinize olan kucak dolusu aşkınızı anlatabilmiş olmanın mutluluğunu yaşamak kalır.