Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Kulp Çiçekçi, Kulp Çiçek Siparişi

Kulp ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Nice topluluklar açtı Kulp’un kapısını, gönül kapısını açamadıkları için kalamadılar bu topraklarda. Sevdiklerinizin gönül kapılarını açıp, sevginizi daim kılmak için değer taşıyan bir hediye vermeye ne dersiniz?

Sevdiklerinizin özel günlerinde vakit kaybetmeden Kulp çiçekçiniz Çiçekçi Biziz’e gelin. Zengin ürün seçenekleriyle Çiçekçi Biziz, duygularınızı en saf ve doğal haliyle ifade edebileceğiniz çiçeğinizi sevdiklerinize ulaştırsın. Yılın 365 günü müşteri memnuniyetini ön planda tutan dinamik ekibimiz, Kulp çiçek siparişinizi sorunsuz bir şekilde sevdiklerinize ulaştırıyor.

Kulp çiçek gönderimi için hem internet adresimizden hem de 0850 840 6356 nolu telefondan siparişinizi verebilir, hafta sonu, bayram günü, tatil günü ayırt etmeksizin çiçeğinizi aynı gün belirtiğiniz saat aralığında sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz.

Geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz ile yalnız Kulp’taki değil Diyarbakır’ın her noktasındaki sevdiklerinize de çiçek gönderebilirsiniz. Müşterilerinin memnuniyeti için çalışan Çiçekçi Biziz ile Kulpa çiçek göndermek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Diyarbakır’ın neresinde olursanız olun Kulp artık size çok yakın.

Toplam 232 Ürün Bulundu