Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Lice Çiçekçi, Lice Çiçek Siparişi

Lice ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Sevdikleriniz sizde gösterişli hediyeler beklemez, sadece özel günlerinde onları hatırlamanızı ister. Lice çiçekçiniz Çiçekçi Biziz özel günleri daha özel yapan en kıymetli hediyeyi sunuyor. Nasıl mı? Sevdikleriniz için her detayı düşünen Çiçekçi Biziz 30 yıllık tecrübesiyle size yardımcı oluyor. Zengin ürün çeşitleri arasından birbirinden şık ve birbirinden özgün çiçeklerinizi seçin ve sipariş verin. Lice çiçek siparişiniz sevdiklerinize sorunsuz bir şekilde ulaşsın.

Geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz, çiçeklerinizi yalnızca Lice’ye değil Diyarbakır’ın her noktasına aynı gün içinde belirttiğiniz saat aralığında en hızlı ve en canlı haliyle ulaştırır. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini ön planda tutan ekibimiz, Lice çiçek gönderimlerinizi bayram günü, tatil günü demeden yılın 365 günü adrese teslim eder.

Liceye çiçek göndermek için tek yapmanız gereken internet adresinden ya da 7/24 ulaşabileceğiniz 0850 840 6356 nolu telefondan müşteri hizmetlerimize sipariş vermek. Sevdiklerinizi özel günlerinde kolayca mutlu etmenin farkını Çiçekçi Biziz ile yaşayın!

Diyarbakır’ın neresinde olursanız olun Lice artık size çok yakın.

Toplam 232 Ürün Bulundu