Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Lilyum Çiçeği ve Kırmızı Güller

₺69.00+ KDV

KDV Dahil: ₺81.42
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 305
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Konuşma dili, yazı dili yüzyılı aşkın bir zamandır durmadan değişiyor. İstediğimizi söyleyemediğimiz, istediğimiz gibi söyleyemediğimiz için oluyor bu değişim. Ama gönül dilinin söylediklerini ifade etmekte yetersiz kalıyor yine de dil. Bu yüzden gönül, yeni bir dil arar geçen zaman içerisinde, istediğini rahatça söyleyebilmek için. Çiçeklerde bulur bu dili en sonunda. Renkleriyle, duruşlarıyla öyle güzel ifade ederler ki bu duyguları çiçekler, kelimeler kifayetsiz kalır.

Kelimelerin kifayetsiz kaldığı anlarda siz de duygularınızı çiçeklerin zengin diliyle rahatça ifade edebilin diye ÇiçekçiBiziz yanınızda. Çiçekçi Biziz en güzel duygularınızı sevdiklerinize doğru bir şekilde iletebilmeniz için çok şık bir aranjman hazırladı. Aşkın ve tutkunun simgesi kırmızı gül ile saflığın ve masumiyetin simgesi beyaz lilyum bir araya geldi. Ortaya Lilyum Çiçeği ve Kırmızı Gül Aranjmanı çıktı.

Doğum Günü, Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi özel günlerde sevdiklerinize gönderebileceğiniz bu şık ürün ile eşinize, sevgilinize, ilk aşkınız annenize harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Sevdikleriniz için özel günleri daha da özel hale getirebilirsiniz.

Sevdikleriniz için gül siparişi, lilyum siparişi vermek için uğraşmayın, duygularınızı yarım bırakmayın. Bu harika karışım ile duygularınızı eksiksiz dile getirin. Sevdiklerizin ayaklarını yerden kesin. Onların yüzündeki o eşsiz gülümsemeye şahit olun.

ÇiçekçiBiziz'in özenle hazırladığı bu şık aranjmanda 7 adet kırmızı gül ve 1 adet beyaz lilyum çiçeği bir araya geldi. Cipso ve yeşilliklerle süslendi. Kalpten gelen kelimeleriniz, kalpten cam vazonun içerisine kondu. Sevdiklerinizi mutlu etmeye hazır hale geldi.

Online çiçekçiniz ÇiçekçiBiziz'den çiçek siparişinizi verin. Ürününüz en hızlı yoldan, en taze haliyle sevdiklerinize ulaşsın. Sevdiklerinizin yüzünden o eşsiz gülümseme kaybolmasın.