Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Lilyum Kokulu Kırmızı Gül Aranjmanı

₺89.00+ KDV

KDV Dahil: ₺105.02
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 283
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Aşk, emin adımlarla yürünen bir yoldur. Düz değildir bu yol. İlerlemesi zordur. İnişler, çıkışlar, virajlarla doludur. Bu yolda seviyeli bir şekilde yol almak için önemli işaretlere ihtiyaç vardır. Tehlikeli yolların güvenli bir şekilde geçilmesini sağlar bu işaretler.

Özel anlar kırılma yollarını işaret eder. Özel anlarda sevginize ne kadar değer verirseniz o kadar seviyeli bir hal alır bu yol. Peki bu yolda seviyeyi nasıl korursunuz? Özel anlar, özel hediyeler gerektirir. Bu özel hediyelerle yolunuz emin, seviyeniz düzgün olur. Çiçeklerdir bu özel hediyeler. Özellikle lilyum ve gülden oluşan eşsiz bir aranjman hediyelerin en özelidir. Çünkü asildir beyaz lilyum çiçeği ve kırmızı gülün buluşması. Asil birlikteliğinizi temsil eder bu eşsiz buluşma.

Kokulu çiçeklerin en şahanesi, masumiyetin ve saflığın simgesi beyaz lilyum ile çiçeklerin sultanı aşkın ve tutkunun simgesi kırmızı gülün bir araya geldi. Aşk yolunuzu aydınlattı. Vakit kaybetmeyin! ÇiçekçiBiziz'e gelin. Sevdikleriniz ve sizin aşkınızdan ilham alarak bir araya getirdiğimiz gül ve lilyumdan oluşan Lilyum Kokulu Kırmızı Gül Aranjmanını seçin.

Kalbinizin küt küt atmasına neden olan, midenizde kelebekleri uçuşturan sevdiğinize bu şık aranjmanı gönderin. 5 adet kırmızı gül, 1 adet beyaz lilyumdan oluşan bu ürün, cipso ve yeşilliklerle süslendi. Kalbinize özenle yerleştirdiğiniz aşkınız misali, kalpten cam vazo içerisine kondu. Sevdiklerinizin ayaklarını yerden kesmek için hazır hale geldi.

Doğum Günü, Sevgililer Günü, Yıl dönümü gibi özel günlerde sevdiklerinize göndereceğiniz bu çiçeklerle aşkınız emin adımlarla yoluna devam edecek, gününüz daha da özel hale gelecek.

Sevdikleriniz için istediğiniz an çiçek siparişi verebilirsiniz. Online çiçekçiniz Çiçekçi Biziz siparişlerinizi tam zamanında sevdiklerinize ulaştırır. Size de seviyeli aşkınızı güvene almış olmanın mutluluğunu yaşamak kalır.