Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Lilyumlu Sepet Aranjmanı

₺117.00+ KDV

KDV Dahil: ₺138.06
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 321
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Her insan sever bahar mevsimini. Aydınlık günlerin habercisidir bahar. İnsanın kanını kaynatır. Yüzüne silinmesini istemediğimiz bir tebessüm yayar insanın. Baharın habercisidir çiçekler. O yüzden bahar kadar severiz çiçekleri. Çünkü çiçeksiz bahar olmaz.

Değer verdiğimiz sevdiklerimize bu nedenle çiçek göndeririz. Gönlüne bahar gelsin, günleri aydınlansın, çiçeklere her baktığında içine huzur dolsun diye. İllaki özel bir gün olmasına gerek yoktur sevdiklerimize baharı getirmek için. Çiçek gönderdiğiniz her gün özeldir zaten.

Siz de arkadaşlarınıza, akrabalarınıza, ailenize Lilyumlu Sepet Aranjmanını göndererek, baharın enerjisini onlara yansıtabilirsiniz. Nasıl mı? ÇiçekçiBiziz ile çok kolay. ÇiçekçiBiziz'in sevdikleriniz için hazırladığı bu şık aranjmandaki beyaz gerberalardan oluşan kır çiçekleri baharın müjdecisi olurken, pembe lilyum ise sevdiklerinize karşı duyduğunuz sonsuz şevkat ve sadakatin simgesi oldu. Sepette karışık aranjmanın en şık örneği olan bu ürün ile en güzel duygularınızın karşımı ortaya çıktı.

İlk iş gününde, ilk özel adımlarında sevdiklerinize bu anlamlı hediyeyi göndererek onların heyecanlarına ortak olup, onları streslerinden uzaklaştırabilirsiniz. Özel davetlerde masaları süsleyip dostlarınıza karşı duyduğunu samimi ve derin duyguları onlara yansıtabilirsiniz.

Özel hasır bir sepet içerisinde 2 adet pembe lilyum çiçeği, kır çiçekleri, cipso ve yeşilliklerle düzenlenen bu şık ürününün siparişini verin. Siparişiniz en hızlı ve en taze şekilde sevdiklerinize ulaşsın. Size de kolayca baharı getirebilmenin mutluluğunu yaşamak kalsın.