Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Malatya Konak Çiçekçi

Malatya Konak ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Kimi zaman özel günlerde çiçek alırız sevdiklerimize, kimi zaman da sevdiklerimizin kendilerini daha da özel hissetmeleri için. Sevdiklerinizden çok uzaklarda olsanız da Malatya Konak çiçekçiniz Çiçekçi Biziz ile onlar size çok yakın. 30 yıllık tecrübesiyle sevdikleriniz için her detayı düşünen Çiçekçi Biziz ile Malatya Konak çiçek siparişi verebilirsiniz.

Zengin ürün çeşitliliği ve geniş dağıtım ağıyla Çiçekçi Biziz’den sadece Malatya Konak çiçek gönderiminizi değil Malatya’nın tüm semtlerine çiçek gönderebilirsiniz. Çiçeğiniz en hızlı ve en canlı haliyle sevdiklerinize ulaşır. Hafta sonu ve tatil günleri de dahil olmak üzere 365 gün boyunca çalışan dinamik ekibimiz, siparişinizi aynı gün içinde belirttiğiniz saatte sevdiklerinize hiçbir sorun yaşamadan teslim eder. Ürün teslim edildiği anda da SMS ile size bilgi verilir.

Malatya Konaka çiçek göndermek için siparişinizi ister internet adresinden, ister 0850 840 6356 nolu telefondan 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerini arayarak verebilirsiniz. Çiçekçi Biziz ile günün her anı sevdiklerinize ulaşabilirsiniz.

Malatya’nın neresinde olursanız olun Malatya Konak artık size çok yakın.

Toplam 219 Ürün Bulundu