Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Masa Çiçeği

₺199.00+ KDV

KDV Dahil: ₺234.82
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 193
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Şık davetler, dost buluşmaları, düğün, nişan gibi özel günlerde masalarınıza davet ettiğiniz dostlarınıza eğlencenin yanında huzuru da verin. Paylaştıkça artan mutluluklara dostlarınızı da katın. Çiçekler zengin diliyle, hoş kokusuyla, zarif görüntüsüyle hoş geldin desin sevdiklerinize.

Sevdiklerinizi ağırladığınız organizasyonlarda masalarınızı şık Çiçekler ile süsleyebilirsiniz ya da çok uzakta olan sevdiklerinize onlara değer verdiğinizi hatırlatmak için çiçeklerin dilinden yararlanabilirsiniz. Gözleri sizi arayan sevdiklerinize sevginizi, dostluğunuzu çiçeklerle hissettirebilirsiniz.

Çiçekçi Biziz bu özel anlar için doğanın en saf, en içten çiçeklerini bir araya getirdi. Saflığın simgesi beyaz lilyum, dostluğunuza duyduğunuz sadakatin simgesi beyaz şebboy, kır çiçeklerinin en doğalı, içtenliğin simgesi beyaz gerbera, temiz kalbin simgesi beyaz lisyantus çiçeklerini cipso ve yeşilliklerle süsledi. Masa Çiçeği aranjmanıyla sevdiklerinize karşı hissettiğiniz tüm bu eşsiz duyguları iletmenizi sağladı.

Özel günleri daha özel kılan, organizasyonlarınıza anlam ve renk katan bu şık çiçekleri sevdiklerinize göndermek için Çiçekçi Biziz'e gelin. Online çiçekçinizden Masa Çiçeği aranjmanının siparişini verin. Ürününüz adrese teslim edilsin.

Hızlı çiçekçiniz Çiçekçi Biziz, siz çok uzaklarda olsanız da sevdiklerinize gönderdiğiniz çiçekleri en kısa zamanda sorunsuz bir şekilde onlara ulaştırır. Size de sevdiklerinizi mutlu günlerinde yalnız bırakmamış olmanın huzurunu yaşamak kalır.