Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Maslak Çiçekçi, Maslak Çiçek Siparişi

Maslak ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Bugün sevdiğiniz birinin gününü renklendirmek istediniz ve bunun için zamanınız yok. Sadece birkaç dakikanızı ayırarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Maslak çiçekçiniz Çiçekçi Biziz’in yüzlerce ürünü arasından en şık ve en güzel çiçekleri Maslak ve etrafındaki sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz ile sadece Maslak çiçek siparişinizi değil, Sarıyer'in tüm semtlerine de çiçek siparişlerinizi ulaştırabilirsiniz. Sipariş verdiğiniz çiçekler, dinamik ekibimiz ile aynı gün içinde belirlediğiniz saat diliminde en canlı haliyle sevdiklerinize teslim edilir. Resmi ve özel tatillerde de aralıksız çalışan ekibimiz yılın 365 günü sevdikleriniz ve sizin arasında özel bir bağ kurmanızı sağlar. Maslak çiçek gönderimi için tek yapmanız gereken cicekcibiziz.com’a girmek ya da 24 saat ulaşabileceğiniz 0850 840 6356 nolu telefonu aramak! Siparişiniz Maslak’ta ulaştığı anda göndereceğimiz SMS ile bilgi sahibi olun ve sevdiklerinizi mutlu etmenin keyfini yaşayın.

Sadece birkaç dakikanızı ayırarak vereceğiniz siparişle Maslaka çiçek göndermenin kolaylığını Çiçekçi Biziz farkıyla görün.

İstanbul’un neresinde olursanız olun Maslak artık size çok yakın.

Toplam 311 Ürün Bulundu