Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Mavi Gül

₺245.00+ KDV

KDV Dahil: ₺289.10
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 221
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Kimsenin size aşkınızın imkansız olduğunu söylemesine izin vermeyin! Aşık olan zoru başarmak kolay, imkansız biraz zaman alır. Hem kolay olan aşk var mıdır ki? Tüm aşklar imkansızlıkların üstesinden gelerek büyüklüğe erişmiştir. Masallarda, efsanelerde duyduğunuz aşkları gerçek hayatta da yaşayan birçok insan var!

Sevdikleriniz de, sevginizin gerçekliğini kanıtlamanız için bazı zorlukların üstesinden geldiğinizi görmek ister. Sizden Kaf Dağı'nın ardındaki Zümrüdü Anka kuşunun kanadını istemez tabii ki. Aşkınızı göstermenin daha romantik bir yolunu isteyebilir ama. Bunu nasıl başaracağınızı bilemediyseniz ÇiçekçiBiziz'e gelin! ÇiçekçiBiziz sevdiklerinize göndermeniz için kalp camda harika bir aranjman hazırladı. Kalbinizin içine imkansızlıklara göğüs geren aşkınızı simgeleyen mavi güller yerleştirdi. Aşkınızın büyüklüğünü sevdiklerinize gösterebilmeniz için hazır hale geldi.

Özel günlerde ya da gününüzü özelleştirmek istediğinizde, sevdiklerinize gönderdiğiniz Mavi Gül aranjmanıyla imkansızı gerçekleştireceğinizi sevdiklerinize gösterin. Sevdiklerinizle girdiğiniz yeni yolda duyduğunuz heyecanı da anlatan bu büyülü çiçeklerle en unutulmaz evlilik tekliflerini gerçekleştirin. 'Ben Leyla'yı Mecnun'u Ferhat'ı Aslı'yı Kerem'i bilmem ama Bağdat'ı iki gözüm kapalı bulabilirim' diyorsanız. Aşıklar diyarında bir yolculuğa çıkmaya hazırsanız, sevdiklerinize mavi gül gönderin. Sevdikleriniz bu azminiz karşısında aşkınızı kabul edecek ve sizinle mutlu yarınlara doğru yola çıkacak.

Online çiçekçinizden Çiçek siparişinizi verin. Ürününüz en kısa zamanda sevdiklerinize ulaşsın. Size de imkansız aşkınızı yaşayabilmenin tadını çıkarmak kalsın.