Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Mis Kokulu Lilyum Çiçeği ve Gül

₺119.00+ KDV

KDV Dahil: ₺140.42
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 345
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Kim bilir ne duygular var kalbinizde, sevdiklerinize karşı beslediğiniz de gösteremediğiniz. Ne fırtınalar kopuyor içinizde susturmayı deneyip de susturamadığınız. Çiçekçi Biziz tüm hislerinize tercüman olacak. Online çiçekçiniz Çiçekçi Biziz'in hazırladığı aranjman ile sevdiklerinize duyduğunuz derin aşkı, hem zarif hem de tutkulu bir biçimde dile getirebileceksiniz. Nasıl mı? Kalbinizi aldık ve sevdiğinizin görebilmesi için şeffaflaştırdık, içinizdeki duygularınızı açığa çıkardık. Mis Kokulu Lilyum Çiçeği ve Gül Aranjmanı'ndaki çiçekler duygularınız oldu, sevdiklerinize ulaştı.

19 adet kırmızı gülden, 2 dal beyaz lilyum çiçeğinden oluşan kalp vazodaki aranjmanı cipso ve yeşilliklerle renklendirdik, incilere sarıp sarmaladık. Sevdiklerinize beslediğiniz duyguları en güzel haliyle ifade edebilmeniz için hazır hale getirdik. 

Aşkın, tutkunun ve bağlılığın sembolü kırmızı güller, saflığın ve temiz duygularınızın sembolü beyaz lilyum ile sevdiklerinizi büyüleyecek, onların kalplerini fethedeceksiniz. İfade edemediğiniz duygulardan dolayı kilit vurulan gönül kapılarını sonuna kadar açmayı başaracaksınız. 

Doğum Günü, Sevgililer Günü, evlilik teklifi gibi özel günlerinizde tercih edebileceğiniz bu özel ürün ile özel günleriniz daha da özel hale gelecek. Duygularını serbest bırakın, mutluluğunuzu ertelemeyin Çiçekçi Biziz'e gelin, siparişinizi verin. Ürününüz en hızlı haliyle sevdiklerinize ulaşsın, gününüz aydınlansın.