Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Mis Kokuluma Kırmızı Gül ve Lilyum

₺69.00+ KDV

KDV Dahil: ₺81.42
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 139
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Dünyadaki 6 milyar insanın 6 milyar farklı kokusu vardır. Kimsenin parmak izinin birbirine benzemediği gibi kimsenin kokusu da bir diğerine benzemez. Herkesin kimliğidir kokusu. Sevdiğimizin kokusu ise ayrı bir kimliktir. Rüzgar yardım eder o kokuyu ulaştırmak için bize. Issız denizin ortasında kalan kalbimizin yelkenini havalandırır gibi. O estikçe sevdiğimize ulaşırız.

Rüzgarın ulaşamadığı yerlere nasıl ulaştırırız sevgimizi peki? Onu da biz söyleyelim. Tabii ki çiçeklerle. Sevginin dilini bilen çiçekler, renkleriyle olduğu kadar kokularıyla mesaj iletir sevdiklerimize. Aşkın, tutkunun simgesi kırmızı gül ile saflığın ve masumiyetin simgesi beyaz lilyumun buluşmasından ortaya çıkan koku ise büyük aşkın kokusudur.

Siz de sevdiklerinize olan aşkınızı en güzel şekilde ifade etmek istiyorsanız Çiçekçi Biziz'e gelin. Online çiçekçiniz Çiçekçi Biziz sevdikleriniz için harika bir aranjman hazırladı. Gül ile lilyumu bir araya getirdi. Kare cam vazonun içine özenle yerleştirdi. Beyaz dekoratif taşlarla süsledi. Cipso ve yeşilliklerle renklendirdi. Mis Kokuluma Kırmızı Gül ve Lilyum Aranjmanını sevdiklerinizi mutlu etmeniz için sunuma hazır hale getirdi.

Sevgililer GünüDoğum Günü, Yıldönümü Çiçekleri gibi özel günlerde sevdiklerinize gönderebileceğiniz bu eşsiz çiçeklerle onlara verdiğiniz değeri gözler önüne serin. Sevdiklerinizi mutlu etmek için özel günleri beklemenize de gerek yok. Sevdiğiniz için yaptığınız her güzel şey gününüzü özelleştirir zaten.

Geniş dağıtım ağıyla Türkiye'nin her noktasına çiçek siparişlerinizi ulaştıran Çiçekçi Biziz ile ürününüzü seçin siparişinizi verin. Çiçekleriniz sevginiz kadar canlı haliyle sorunsuz bir şekilde sevdiklerinize ulaşsın. Size aşkın büyülü kokusunu onlara ulaştırmanın mutluluğunu yaşamak kalsın.