Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Moda Çiçekçi, Moda Çiçek Siparişi

Moda ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Nostaljik tramvayı, çay bahçeleri, Ada manzarası, simitlere uçuşan martılar. Tüm bu güzelliklerin bulunduğu Moda'ya bir güzellik de Çiçekçi Biziz getirdi. Çiçek göndermek istediğiniz anda yardımınıza koşan Moda çiçekçiniz Çiçekçi Biziz ile Moda'daki sevdiklerinizin mutluluğuna mutluluk katın! Moda çiçek siparişinizi en kısa zamanda ve en taze haliyle ulaştıran Çiçekçi Biziz, semtin zenginliğine zengin ürün çeşitleriyle katkı sağlıyor.

Birbirinden şık canlı çiçeklerin, birbirinden sevimli peluş oyuncakların, birbirinden enfes meyve sepetlerinin bulunduğu Çiçekçi Biziz ile Moda çiçek gönderimleriniz fark yaratıyor. Modaya çiçek siparişlerini aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde sevdiklerinize ulaşıyor. Modada çiçekçi arama derdiniz son buluyor. Ayrıca geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz yalnızca Moda'ya değil Kadıköy'ün tüm semtlerine de siparişlerinizi teslim ediyor. 

Modaya çiçek göndermek için tek yapmanız gereken ise cicekcibiziz.com internet adresinden ya da 7/24 hizmet veren 0850 840 6356 nolu telefondan sipariş vermek. Modaya çiçek siparişiniz bayram günü, tatil günü fark etmeksizin yılın 365 günü adrese ulaşır. Size de sevdiklerinizin çevresine yeni güzellikler katmanın keyfini çıkarmak kalır.

istanbul'un neresinde olursanız olun Moda artık size çok yakın!

Toplam 307 Ürün Bulundu