Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Mor Lisyantuslu Ferforje

₺339.00+ KDV

KDV Dahil: ₺400.02
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 260
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Düğünler, nikahlar, nişanlar, açılışlar, kutlamalar, her biri ayrı bir öneme sahip özel günlerdir. Bu özel günlerde gözler hep tanıdık simaları arar. Göz göze gelmek ister insan sevdikleriyle. O gözlerden cesaret almak ister. Gözlerini yerden kaldırdıklarında mutluluklarını paylaşmak ister.

Sevdiklerinizin özel günlerinde çok uzaklardaysanız, o özel anlarında yanlarında olamayacaksanız üzülmeyin! Sizin hislerinizi, desteğinizi, varlığınızı oraya ulaştıracak çiçeklerden yardım alın. Yapraklarında taşıdığı anlamlarla kelimelerin dahi ifade edemediği duyguları ileten çiçekler, sevdiklerinize 'Çok mutlu ol, iyi günde kötü günde yanındayım, dostluğumuz ilelebet devam edecek.' mesajını verecek.

Bu mesajları iletecek en uygun çiçekleri sizler için bir araya getirdik.ÇiçekçiBiziz olarak, lilyum ile gerberayı cipso ve yeşilliklerle süsledik. Demir ayaklı ferforjenin üzerine özenle sıraladık. Asil sevginizi yansıtacak Mor Lisyantuslu Ferforje aranjmanını hazırladık. Bu aranjmanla derin sevginin simgesi mor lisyantus ile saf ve masum sevginizin simgesi beyaz lilyum sevdiklerinizin özel anını daha da özel hale getirecek. Kalbin aynası olan gözleri göremeyen sevdikleriniz, kalbe dokunan çiçeklerle sevinecek.

Bu şık ürünü sevdiklerinize göndermek istiyorsanız ÇiçekçiBiziz'e gelin. Ürününüzü seçin, siparişinizi verin. Ürününüz aynı gün içinde sevdiklerinize ulaşsın. Türkiye'nin her noktasına ulaşan online çiçekçiniz ile sevdiklerinizden çok uzaklarda olsanız da onların mutluluğunu paylaşmanın kolaylığını yaşayın.

Gönderdiğiniz Ferforje hem en şık hediye hem de sevdiğinizin yanında olamamanın en geçerli özrü olacak. Sevdikleriniz tanıdık bir yüz aradığında, onu rengarenk çiçeklerin arasında bulacak. Ne kadar engel olursa olsun, bu engelleri aşan dostlarının samimiyetiyle huzur bulacak.