Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Okan Üniversitesi Çiçekçi, Okan Üniversitesi Çiçek Siparişi

Okan Üniversitesi ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Öğretmenler Günü, Doğum Günü gibi özel günlerde ya da değer verdiğiniz sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız doğru adrestesiniz! Okan Üniversitesi çiçekçiniz Çiçekçi Biziz'in yüzlerce ürün çeşidi arasından dilediğiniz ürünü seçip Okan Üniversitesi'ndeki sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Okan Üniversitesi çiçek siparişinizi cicekcibiziz.com internet adresinden verebildiğiniz gibi 7/24 ulaşabileceğiniz 0850 840 6356 nolu telefondan da kolayca verebilirsiniz.

Çiçekçi Biziz ile yalnızca Okan Üniversitesi çiçek gönderiminizi değil Tuzla'nın tüm semtlerine de gönderiminizi yapabilirsiniz. Çiçek siparişiniz aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde sorunsuz biçimde Okan Üniversitesi'ndeki sevdiklerinize ulaşır. Size de sevdiklerinizi kolayca mutlu etmenin keyfini çıkarmak kalır.

Yılın 365 günü kesintisiz çalışan dinamik ekibimiz ile dilediğiniz an Okan Üniversitesine çiçek gönderebilir, sevdiklerinizin gününü güzelleştirebilirsiniz. En hızlı ve en taze çiçeklerle sevdiklerinize sürprizler yapmak için vakit kaybetmeyin!

İstanbul'un neresinde olursanız olun Okan Üniversitesi artık size çok yakın!

Toplam 312 Ürün Bulundu