Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Ölümsüz Orkide Aşkı

₺299.00+ KDV

KDV Dahil: ₺352.82
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 242
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Neden eskiye hep bir özlem duyarız düşündünüz mü? Aslında özlem duyduğumuz eski değildir. Eski aşklar, sevgiler, hislerdir. Günden güne değişen hayatta her şey anlamını yitirmiş, sonuna yaklaşmıştır. Ama tüm bu değişime meydan okuyan varlıklar da vardır: Çiçekler! Eskiye baktığımızda her şeyin değiştiğini, yok olduğunu görürüz ama çiçekler değişmeyen, içinde derin anlamlar taşıyan varlıklar olmayı sürdürmüşlerdir.

İnsanlar kaybetmiştir sevgi sözcüklerini, o yüzden ölümsüz sevginin olmayacağını düşünmüşlerdir. Ölümsüz aşklar, sevgiler her zaman varlığını korumuştur halbuki. Çiçeklerin yapraklarına saklanmışlardır yitip gitmemek için. Çünkü o yapraklara hiçbir kötülüğün giremeyeceğini öğrenmişlerdir.

Renkleri, duruşlarıyla en güzel sevgi sözcüklerini fısıldar çiçekler. Sevdiklerinize, onları sonsuza kadar seveceğinizi söylemek istiyorsanız çiçeklerden yardım alın siz de. Nasıl mı? ÇiçekçiBiziz bu konuda en doğru çiçekleri sizler için bir araya getirdi. Masumiyetin ve zarafetin simgesi beyaz orkide çiçeği ile gerçek aşkın simgesi kırmızı güller cipso ve yeşilliklerle süslendi. Ölümsüz Orkide Aşkı ile sevginizi anlatmaya hazır hale geldi.

Renkleri kadar adediyle de derin mesajlar içeren gül, bu büyülü aranjmanda hayırlı bir işin de kapılarını açmaya niyetlendi. Aranjmanda yer alan 16 adet gül 'Ebediyete kadar mutlu etmek için seninle evlenmek istiyorum' mesajını verdi. Sevdiğinizin ailesini de bu çiçeklerle ikna etti.

Doğum Günü, Sevgililer Günü, Evlilik yıl dönümü gibi özel günlerde de sevdiklerinize verebileceğiniz bu büyülü aranjman ile gününüz anlam kazanacak. Ölümsüz aşkınıza inanan sevdiklerinizin ayakları yerden kesilecek.

Ölümsüz Orkide Aşkı aranjmanını sevdiklerinize göndermek için online çiçekçiniz ÇiçekçiBiziz'e gelin. Siparişinizi verin. Hızlı çiçekçiniz ürününüzü en kısa zamanda sorunsuz bir şekilde sevdiklerinize ulaştırsın. Size de sevdiklerinize ölümsüz aşkınızı ifade etmiş olmanın sevincini yaşamak kalsın.