Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Orkide Çiçeği (2 Dallı)

₺93.00+ KDV

KDV Dahil: ₺109.74
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 374
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Saflığın ve masumiyetin rengi beyaz, orkidede bambaşka anlamlara bürünüyor. Zarafeti ve asaletiyle kendine hayran bırakan beyaz orkide, mağrur duruşuyla sevdiklerine alabileceğiniz en güzel hediyelerden biri. Dünyanın en özel çiçeklerinden olan orkide içinde derin anlamlar barındırır. Kimileri kadının gücünü temsil ettiğini söyler, kimileri bereketive erkekliği temsil ettiğini.

Yeni tanıştığınız birine orkide alırsanız büyük bir aşk doğuyor demektir. Aşkınızın habercisidir orkide. Yıllar geçse de orkideden vazgeçemiyorsanız aşkınıza özen gösteriyorsunuz demektir. Zira orkideye özen göstermezseniz yeşertemezsiniz, bakımı zor bir çiçektir orkide. O yüzden değerlidir, narin ve nadirdir. Ama bir o kadar da sadıktır. Gururun da simgesidir orkide. Onca zahmet çekilmiştir yetişmesinde. Tabii ki çiçeklenip tomurcuk açtığında gurur duyulacak bir iş başarılmıştır.

Her genç kızın hayali olan gelinliğe de benzer beyaz orkide; vakur duruşu ve saflığı harmanlayan görüntüsüyle. Şıklığıyla büyüler herkesi, tüm dikkatleri üzerine çeker. Sade bir görüntüsüne inat içinde zengin anlamlar barındırır orkide. Siz de sevdiklerinize iki dal beyaz orkide çiçeği gönderin. Aşkınızı ifade edin. Biri sevdiğinizi temsil etsin diğeri ona duyduğunuz asil aşkı. ÇiçekçiBiziz seramik vazoda incilerle süslenmiş Phalaenopsis orkide çiçeğini özel günlerde sevdiklerinize gönderebilmeniz için özenle hazırladı. Dünyanın en güzel çiçeklerinden olan orkide çiçeğini, dünyanın neresinde olursanız olun sevdiklerinize gönderebilir, ÇiçekçiBiziz ile tüm mesafeleri aşıp sevdiklerinize kendini özel hissettirebilirsiniz.