Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Orkide Çiçeği Aranjmanı

₺129.00+ KDV

KDV Dahil: ₺152.22
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 224
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Sevdiklerinize hediye vermek için özel günleri beklemeyin! Sevdikleriniz için yaptığınız her şey o günü özelleştirir zaten. Yüreğinize baharı getiren sevdiklerinize duyduğunuz sevginizi baharın renklerini yansıtan çiçeklerle gösterin. Sevginizi en saf ve masum haliyle yansıtın.

Tabiatın yeryüzüne en büyük armağanı olan çiçekleri, hayatın size en büyük armağanı olan sevdiklerinize göndermek için ÇiçekçiBiziz'e gelin. ÇiçekçiBiziz sevdiklerinizi mutluluktan havalara uçuracak, duygulandıracak, midesinde kelebekler uçuşturacak çiçeklerle harika aranjmanlar hazırladı.

Doğum Gününde en yakın arkadaşlarınıza, Sevgililer Gününde her güne mutlu uyanmanızı sağlayan sevgilinize, Anneler Gününde hayatınızın ilk aşkı annenize gönderebileceğiniz bu şık aranjmanda tüm özel çiçekler bir araya geldi. Gönderdiğiniz kişiye duymak istediği en güzel cümleleri söylemek için bekliyor.

Bu şık aranjmanda masumiyetin ve zarafetin simgesi beyaz orkide, aşkın ve tutkunun simgesi kırmızı gül, temiz kalbin simgesi beyaz şebboy, şefkat ve sadakatin simgesi pembe lilyum şık seramik vazoda buluştu. Sizin ve sevdiğinize ait iki minik kalp vazoda kendine yer buldu. Sevginin Masum Hali Orkide Çiçeği Aranjmanı ile karşınıza çıktı.

Kelimelerle ifade edemediğiniz duygularınızı sevdiklerinize anlatmak için vakit kaybetmeyin. Sevdiklerinize çiçek göndermek için siparişinizi verin. Tek dallı orkidenin önderliğinde hazırlanan bu büyüleyici aranjmanı sevdiklerinize gönderin. Online çiçekçiniz ÇiçekçiBiziz ile ürününüz en hızlı yoldan sevdiklerinize ulaşsın. Size de gününüzü özelleştirmenin mutluluğunu yaşamak kalsın.