Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Orkide Kırmızı Gül Aranjmanı

₺129.00+ KDV

KDV Dahil: ₺152.22
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 190
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

İnsanlar nasıl yazılı ve sözlü anlaşmalar sistemi içerisinde birbiriyle iletişim sağlarsa, çiçekler de tabiat ile aynı iletişimi sağlar. Uçsuz bucaksız doğadaki tüm duygulara egemen olan çiçekler, zaman zaman birbirleriyle kuramadıkları iletişimde de yardımcı olmuşlardır insanlara. Çünkü bir insanın kelime haznesi 300 civarındayken, tabiatın haznesi 3 milyon civarındadır. Bu engin hazneden insanlar da yararlanmak istemişlerdir haliyle.

Bahar gelince açan çiçekler, tomurcuklanan duyguların da filizlenmesini sağlarlar. Rengi, duruşu, kokusuyla çiçekler yeşeren duyguları besler, kelimelerin yetmediği yerlerde haznesindeki kelimelerle insanların duygularına sevgi vitaminlerini verir.

Hani derya içindesin derya nedir bilmezsin derler ya. Kimi insanlar da bu zenginliği fark edememiştir. Eğer siz, sevdiklerinize duygularınızı ifade edebilmek için çiçeklerin gücünün farkına vardıysanız Çiçekçi Biziz'e gelin. Çiçekçi Biziz duygularınızı sevdiklerinize anlatabileceğiniz en güzel çiçekleri bir araya getirdi.

Masumiyetin ve asaletin simgesi beyaz orkide, aşkın ve tutkunun simgesi kırmızı gül, saflığın ve temiz kalbin simgesi beyaz lilyum çiçeği sevdiklerinize olan aşkınızı iletmek için hazırlandı. Seramik Vazo içerisindeki bu aranjman cipso ve yeşilliklerle süslendi. Orkide Kırmızı Gül Aranjmanı sunuma hazır hale geldi.

Sevgililer Günü, Doğum Günü, Yıl dönümü gibi özel günlerde sevdiklerinize gönderebileceğiniz bu eşsiz aranjman, söylemekte zorlandığınız duygularınızı sizin yerinize iletecek. Aşkınızın büyüklüğünü gören sevdikleriniz mutluluktan havalara uçacak. Özel günleriniz daha özel hale gelecek.

Online çiçekçiniz Çiçekçi Biziz ile sevdiklerinize Çiçek Siparişi vermek istiyorsanız acele edin. Bu şık aranjmanı seçin. Siparişiniz hızlı çiçekçiniz ile en kısa zamanda sorunsuz bir şekilde sevdiklerinize ulaşır. Size de duygularınızı ifade edebilmenin keyfini çıkarmak kalır.