Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Özel Lilyum Buketi

₺189.00+ KDV

KDV Dahil: ₺223.02
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 245
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

'Erkek kadına dedi ki: -Seni seviyorum, ama nasıl, avuçlarımda camdan bir şey gibi kalbimi sıkıp parmaklarımı kanatarak kırasıya çıldırasıya...' ayrılış hikayesini yazan şair, büyük bir aşkla seviyordu kadınını. Bu büyük tutku, sonunu hazırladı aşklarının. Peki büyük aşkların sonu hüzün müdür hep? Tabii ki de hayır. Bu aşka biraz saflık, masumiyet, temiz bir kalp ekleyerek sonsuza kadar yaşatabilirsiniz aşkınızı. Sevdiklerinize bu duyguları ileterek başarabilirsiniz bunu. Nasıl mı? Çiçeklerin zengin diliyle.

Renkleri, duruşları, kokularıyla çiçekler duygularımızı kolayca ifade etmemizde yardımcı olmuşlardır daima bizlere. Kırmızı gül tutkuyla dolu bir aşkı simgelerken, beyaz lilyum saflığı masumiyeti simgelemiştir örneğin. ÇiçekçiBiziz olarak biz de bu çiçekleri bir araya getirerek aşkınıza ileteceğiniz en doğru mesajı hazırladık.

Saflık ve masumiyetiyle beyaz lilyum çiçeği, temiz kalbiyle şebboy, samimiyetiyle gerberalar dizginledi kırmızı gülün tutku dolu aşkını. Şık bir buket çıktı ortaya. Cipso ve yeşilliklerle süslendi. Kırmızı folyo ve beyaz tüller, kırmızı ile beyazın bu eşsiz uyumuna katkıda bulundu. Ortaya Özel Lilyum Buketi çıktı.

Doğum Günü, Sevgililer Günü, Yıldönümü Çiçekleri gibi özel günlerde sevdiklerinize gönderebileceğiniz bu eşsiz buket ile gününüzü daha anlamlı hale getirebilirsiniz. Ayrıca söz çiçeği olarak da en doğru tercihlerden biri olan bu harika aranjman ile sevginizin samimiyetini herkese kanıtlayabilirsiniz.

Sevdiklerinize bu mutluluğu yaşatmak istiyorsanız online çiçekçiniz ÇiçekçiBiziz'e gelin. Siparişinizi verin. Hızlı çiçekçiniz ÇiçekçiBiziz siparişinizi en kısa zamanda en taze haliyle sevdiklerinize ulaştırır. Bu harika çiçekleri alan sevdiklerinizin ayakları yerden kesilir.