Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Papatya Aranjmanı

₺49.00+ KDV

KDV Dahil: ₺57.82
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 180
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Kır çiçeklerinin sade ve saf güzeli papatya ile çiçeklerin sultanı gül. Hiç birlikte olur mu demeyin! Aşkta her şey mümkündür. Mütevazi, kendi halinde sade bir hayat yaşayan papatya misali biri ile; tutkulu, coşkulu saraylarda yaşayan gül misali biri pek tabii aşık olabilir birbirine.

Hep masallarda mı yaşanır zannediyorsunuz padişahın kızı ile asil gencin aşkını. Gerçek hayatta da yaşanıyor bu aşklar. Yine engeller çıkıyor gencin karşısına. Ama o genç her zorluğa nasıl göğüs geriyorsa, engelleri aşıp sevdiğine ulaşıyorsa, siz de aşacaksınız tüm engelleri. Unutmayın ki gülü seven dikenine katlanır. O dikenler ki zamanı gelince en güzel gülleri açanlardır.

Sevdiklerinize olan aşkınızı kanıtlamak, onlara verdiğiniz değeri gözler önüne sermek istiyorsanız Çiçekçi Biziz'e gelin. Online çiçekçiniz Çiçekçi Biziz duygularınızı gösterebilmeniz için harika bir aranjman hazırladı. Saflığın ve masumiyetin simgesi beyaz papatya ile aşkın ve tutkunun simgesi kırmızı gülü bir araya getirdi. Bu şık çiçekleri cipso ve yeşilliklerle renklendirdi. Silindir vazo içine yerleştirdi. Dekoratif kırmızı taşlarla süsledi. Karşınıza Papatya ve Kırmızı Gül Aşkı aranjmanı çıktı.

Sevgililer Günü, Doğum Günü, Tanışma Yıl dönümü gibi özel günlerde sevdiklerinize gönderebileceğiniz bu şık aranjmanla gününüze anlam katıp, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Kelimelerle ifade edemediğiniz duyguları ifade edip aşkınızın üstündeki şüphe bulutlarını dağıtabilirsiniz.

Kırmızı ve beyazın muhteşem uyumunu oluşturan bu asil çiçekler, ilişkinizdeki dengeyi de ifade edecektir. Aşkın gözü kör haline, saflığıyla ışık tutacak biri gerekmez mi? Papatya ile gül bu anlamda düzeyli süren birlikteliğinizi de taçlandıracaktır.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun. Sevdiklerinize çiçek göndererek onları sevindirmek istiyorsanız siparişinizi verin. Ürününüz en kısa zamanda, emniyetli bir şekilde sevdiklerinize ulaşsın. Size de sevdiklerinize olan hislerinizi anlatabilmenin tadını çıkarmak kalsın.