Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Papatya ve 5 Kırmızı Gül

₺79.00+ KDV

KDV Dahil: ₺93.22
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 397
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Sevdiklerinizin duygularından emin olmak için koparmayın o narin yapraklarını papatyanın, 'Seviyor, sevmiyor' diye. Onu sevdiğinize verin, sevdiğiniz söylesin size duymak istediklerinizi. Dikeninden korktuğunuz için gülü koklamaktan çekinmeyin. Gönlü aşk ile dolana zarar vermez gül.

Kelimelerle ifade edemediğiniz duygularınızı sevdiklerinize iletir çiçekler. Ama bu duygular gerçek değilse papatya solar gider, gül dikenini batırır size. Sevdiklerinize gerçek hisler besliyorsanız ve bu hislerinize karşılık bulmak istiyorsanız çiçeklerin dünyasına gelin. Temiz bir kalbin simgesi papatya ile aşkın ve tutkunun simgesi kırmızı gül ile aşkınızı ifade edin. Sevdiklerinizin ayaklarını yerden kesin.

Doğum Günü, Sevgililer Günü, Yıl dönümü gibi özel günlerde sevdiklerinize çiçek göndererek gününüzü daha özel hale getirebilirsiniz. Nasıl mı? ÇiçekçiBiziz ile çok kolay. Bu iki nadide çiçeği bir araya getiren Çiçekçi Biziz, onları sevdiklerinize en hızlı yoldan en taze haliyle ulaştırır.

İki çiçeğin buluşmasıyla ortaya çıkan Papatya ve 5 Kırmızı Gül Aranjmanında, beyaz papatyalar ve kırmızı güller, cipso ve yeşilliklerle renklendi. Çok şık bir vazoya kondu, incilerle süslendi. Sevdiklerinizi en saf, en gerçek duygularınızı iletmeye hazır hale geldi.

ÇiçekçiBiziz'e gelin. Vazoda papatya ve gül aranjmanının en güzel örneğini sevdiklerinize gönderin. En güzel duygularınızı sevdiklerinize iletin. Sevdiklerinizden çok uzaklarda olsanız da fark etmez, geniş dağıtım ağıyla Türkiye'yi saran online çiçekçiniz ÇiçekçiBiziz tüm illere, tüm semtlere çiçek siparişlerinizi teslim eder.

Sevdiklerinize en şık çiçekleri göndermek için vakit kaybetmeyin! Siparişinizi verin. Siparişiniz aynı gün sevdiklerinize ulaşsın. Size de aşkınıza karşılık bulmanın mutluluğunu yaşamak kalsın.