Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Pembe Düş Kır Çiçeği

₺55.00+ KDV

KDV Dahil: ₺64.90
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 147
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Hayatımızın en güzel yılları çocukluk yıllarımızdır. Her şey toz pembe görünür gözümüze çünkü. Dünyayı iyilikler ve güzelliklerle dolu görürürüz. Beklentilerimiz de azdır bu yüzden. Ne zaman büyümeye başladıysak o zaman dünyanın diğer yüzünü de görmeye başlarız. Pembe düşler kaybolur. Siyah renkler karışır araya. Dünyada kötülükler olduğunu da görürürüz. Beklentilerimiz de artar bu yüzden. Çocukluk yıllarını özlemle anarız o pembe düşlerle. O saflığı, masumiyeti ararız.

Yeryüzünde nadir bulunan bu temiz duygular çiçeklerin yapraklarında saklıdır. Zaman yolculuğuna çıkarır bizi çiçekler. Elimize aldığımız anda güzellikler sarar dört yanımızı. Renkleriyle, duruşlarıyla kelimelerle ifade edilemeyen duyguları anlatır çünkü çiçekler bize. Gönül telimize dokunur. O saklı ezgileri çalar ruhumuzun derinliklerinde.

Sevdiklerinize bu hisleri yaşatmak istiyorsanız onlara çiçek gönderebilirsiniz. Çiçekçi Biziz sevdiklerinizi mutlu etmeniz için harika bir aranjman hazırladı. Saflığın ve masumiyetin simgesi beyaz kır çiçeği ile sevgi ve arkadaşlığın simgesi pembe gerbera ile bir araya getirdi. Şık bir cam fanusun içerisine yerleştirdi. Ortaya Pembe Düş Kır Çiçeği Aranjmanı çıktı.

Özel günlerde ve kendi özel gününüzü yaratmak istediğinizde sevdiklerinize bu eşsiz aranjmanı gönderin gününüzü daha anlamlı hale getirin. Gerbera ve papatyadan oluşan bu büyülü aranjmanı göndermek için Çiçekçi Biziz'e gelin. Siparişinizi verin. Ürününüz en kısa zamanda sevdiklerinize ulaşsın. Size de sevdiklerinizi mutlu etmenin keyfini çıkarmak kalsın.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun. Online çiçekçi Çiçekçi Biziz ile istediğiniz semte çiçek siparişi verebilir, sevdiklerinize yeniden o saf ve masum duyguları yaşatabilirsiniz.